Karan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Karan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!
18 Nisan 2019

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Fahriye Evcen, oğlu Karan ile hastaneden çıkarken görüntülendi!

Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yapan Fahriye Evcen önceki gün taburcu oldu. Hastaneden çıkarken magazin muhabirlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan çift, oğullarını gizlemek için tüm tedbirleri aldı.

Fahriye Evcen'in Oğlu Karan İlk Kez Görüntülendi!

2017 yılının yaz aylarında nikâh masasına oturan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, heyecanla bekledikleri oğullarına 13 Nisan’da kavuşmuştu. Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yapan Fahriye Evcen, sağlıklı bir şekilde Karan’ı kucağına almıştı.  5 gün hastanede konaklayan anne-oğul, önceki gün taburcu oldu. Çıkışta magazin muhabirlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan çift, Karan bebeği göstermemek için tüm tedbirleri aldı.

Karan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Burak Özçivit’in Doğum Hediyesi

Hastane çıkışında oldukça keyifli oldukları gözlemlenen çift, basının sorularını da ayaküstü yanıtlamaya çalıştı. Bebeğinin sağlığının gayet iyi olduğunu dile getiren Evcen, ‘Sağlığı gayet iyi, benim de öyle. Bütün süreç çok güzel geçti. Doğum sırasında babası da yanımdaydı.’ dedi. Boynundaki ‘Karan’ yazılı kolyesiyle dikkat çeken Fahriye Evcen, ‘babasının hediyesi’ şeklinde açıklama yaptı. Karan bebeğin fotoğrafları için 2 milyon teklif aldıkları iddiası hatırlatılınca ‘yok öyle bir şey’ diyen çift, bir süre hiçbir projede yer almayacak.

*Karan ne demek? Okumak için tıklayın.

Karan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

4 Oda Kapattılar

Ailesine karşı bonkörlüğü ile tanınan Burak Özçivit, doğum için hastaneye epey yüklü miktarda para ödedi. Fahriye Evcen ve minik oğlu Karan günlüğü 15.650 TL olan odada kalırken, Evcen’in Almanya’dan gelen ailesi için de bir oda tutuldu. Özçivit’in ailesi de aynı katta başka bir odada torunlarının dünyaya gelmesini bekledi.

Karan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Hastanede Kuş Uçurtulmadı

Fahriye Evcen ve ailesinin 5 gün boyunca kaldığı katta kuş uçurtulmadı. Karan bebeğin fotoğrafının çekilmemesi için hastanede yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.