Ünlü Çiftten Beklenen Haber Geldi!

Ünlü Çiftten Beklenen Haber Geldi!
14 Nisan 2019

Fahriye Evcen doğum yaptı mı yapacak mı diye merak edilirken güzel haber dün öğlen saatlerinde geldi!

Aylardır merakla beklenen Karan bebek dünyaya geldi! Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yapan Fahriye Evcen ve oğlunun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Fahriye Evcen Doğum Yaptı!

2017 yılında hayatını birleştiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, dün sabah hayatlarının en güzel gününe uyandı! 9 aylık gebelik serüveninin sonuna gelen Fahriye Evcen doğum yaptı. İlk kez anne baba olmanın heyecanını yaşayan mutlu çift, dün öğle saatlerinde Karan ismini verdikleri bebeklerini kucağına aldı. 3 kilo 670 gram ağırlığında, 52 cm uzunluğunda olan Karan bebek saat 13.30’da dünyaya geldi. Hastane yönetimi anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Ünlü Çiftten Beklenen Haber Geldi!

Baba Olan Burak Özçivit Gözyaşlarını Tutamadı

Hamileliğinin başından beri normal doğum yapmak isteyen Fahriye Evcen, herhangi bir aksilik yaşamadı ve bebeğini vajinal doğum ile dünyaya getirdi. Doğum sırasında eşinin yanında olan Burak Özçivit’in ise oldukça duygusal olduğu ve gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi.

20 Nisan’da Doğum Yapması Bekleniyordu

Geçtiğimiz gün Cem Yılmaz’ın gösterisinden çıkarken görüntülenen Fahriye Evcen, oğlunun 20 Nisan’da doğacağını belirtmişti. Beklediklerinden biraz erken gelen Karan bebeğin oldukça sağlıklı olduğu ifade edildi.

Ünlü Çiftten Beklenen Haber Geldi!

Almanya’dan Annesi Geldi

Birkaç ay öncesine kadar dadı arayışında olan Fahriye Evcen, bebeğini kendi büyütmeye karar verdi. Fahriye Evcen’in ailesi, doğum haberiyle birlikte apar topar Almanya’dan İstanbul’a geldi. Annesi Hatime Evcen’in 3-4 ay İstanbul’da kalacağı öğrenildi.

Ünlü Çiftten Beklenen Haber Geldi!

Karan Ne Demek?

Fahrye Evcen, oğluna Karan ismini verinde Karan’ın anlamı da merak edilmeye başlandı. Karan; kahraman, sözünün eri, karanlık ve yiğit anlamlarına gelmektedir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah