3. Çocuk Geliyor!

3. Çocuk Geliyor!
05 Nisan 2021

Geçtiğimiz sene ikinci oğlu Han'ı kucağına alan Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı.

Bergüzar Korel hamile olduğunu açıkladı! Geçtiğimiz sene ikinci oğlu Han’ı kucağına alan oyuncu, 3.kez anne olmaya hazırlanıyor.

Bergüzar Korel Hamile!

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikâh masasına oturan Bergüzar Korel, Ali ismini verdiği ilk çocuğunu 2010 yılında kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra, geçtiğimiz sene Han ismini verdiği ikinci çocuğunu dünyaya getiren oyuncu, yeniden hamile olduğunu açıkladı. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Korel, güzel haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. 3 yıl aradan sonra “Kanlı Yayın” adlı dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanırken hamilelik haberini alan ve projeyi ertelemek durumunda kalan oyuncu, gebeliğin kendileri için de bir sürpriz olduğunu söyledi. Hamileliğinin çok başında olan Bergüzar Korel, henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmedi.

3. Çocuk Geliyor!

“Bizi de Çok Şaşırtan Bir Haber”

Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran Bergüzar Korel, sevincini şu cümlelerle paylaştı; “Ekranlardan uzak kaldığım şu 3 yılından ardından beni çok heyecanlandıran ve kreatif tarafında yer aldığım, aylardır çok önemli bir ekiple hazırlandığımız “Kanlı Yayın” adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken, ailece bizi de çok şaşırtan bir haber aldım ve hamile olduğumu öğrendim. Hamile olmam projeye devam etmeme engel değil ancak vakaların artması sebebiyle çekimleri ileri bir tarihe attığımızda, maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projeye uygun olmayacak. Bu sebeple aylardır üzerinde çalıştığımız işi erteleme kararı aldık.” Projede yer alan çalışma arkadaşlarına da tek tek teşekkür eden Korel’in, önümüzdeki sonbaharda bebeğini kucağına alması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.