• gebe.com
  • /
  • Belediyeden Örnek Olacak 'Baba Destek Programı' Eğitimi

Belediyeden Örnek Olacak 'Baba Destek Programı' Eğitimi

Baba destek programı kapsamında Batman Belediyesi 12 hafta sürecek eğitim verecek. 24 Nisan'da başlayacak eğitime çocuğu olan erkek belediye personeli katılacak.

Belediyeden Örnek Olacak 'Baba Destek Programı' Eğitimi
Baba destek programı eğitimi Batman Belediyesi tarafından personellerine verileceği öğrenildi. Aile içi uyumun sağlıklı yürütülmesi konusuyla bünyesinde bulunan personele verilen eğitiminde, çocukları sevgi ve güven içerisinde büyütmek amaçlanıyor. Baba destek programı eğitimi çerçevesinde çocuğun çok yönlü gelişimine katkıda bulunmak hedefleniyor. 24 Nisan Pazartesi günü başlayacak olan eğitim oniki hafta boyunca iki saat olarak verilecek.

Baba Destek Programı Eğitimi 24 Nisan'da Başlayacak

Batman Belediyesi tarafından hayata geçirilecek eğitim 24 Nisan pazartesi başlayacak ve oniki hafta boyunca sürecek. Eğitim programı kapsamında babalara verilecek yetişkin eğitimine belediyede çalışan çocuklu erkek personeller katılacak. 12 hafta yaklaşık olarak 3 ay sürecek olan eğitim programıyla babaların desteğinde demokratik bir aile ortamının yaratılması yanı sıra babaların çocukları ile sağlıklı iletişim kurmaları ve gelişimlerini desteklemek için davranış değişikliği oluşturmaları amaçlanmaktadır.   baba-destek-programı  

Çocukların Sevgi ve Güvenle Büyüdükleri Bir Dünya Hedefleniyor

Nisan ayının son haftasında  başlayacak eğitim programı kapsamında çocukların sevgi ve güvenle büyüyecekleri bir dünya için babaya düşen görevler irdeleniyor. 3-6 ve 7-11 yaş arasındaki çocukları olan babaların hedeflendiği program; babanın rolü, dinlenme, sosyal ve duygusal gelişim, olumlu davranış geliştirme, anlatma, çocuğun sorumluluk kazanması, okul arkadaşları, aile tutumları, yaşam zorlukları ve baba gibi çok çeşitli konular yer alacak.    
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.