3. Çocuk mu Geliyor?

3. Çocuk mu Geliyor?
28 Ekim 2020

Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci oğlu Asil Aslan’ı kucağına alan Aslıhan Turan, üçüncü çocuk için doktorundan onay bekliyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci oğlu Asil Aslan’ı kucağına alan Aslıhan Turan, üçüncü çocuk için doktorundan onay bekliyor. Her fırsatta kalabalık aile hayali olduğunu belirten Turan, en az 4 çocuk annesi olmak istediğini söylemişti.

En Az 4 Çocuk İstiyor

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslıhan Doğan ile futbolcu Arda Turan, 2018 yılında sade bir nikâhla dünya evine girmişti. Kısa bir süre sonra ilk çocukları Hamza Arda’yı sağlıklı bir şekilde kucaklarına alan çift, çok geçmeden ikinci çocuk müjdesini verdi. Sağlıklı bir hamilelik sürecinin ardından, Haziran ayında ikinci oğlunu dünyaya getiren Aslıhan, şimdilerde üçüncü kez anne olmanın hayalini kuruyor. Daha önceki röportajlarında sık sık kalabalık aile kurmak istediğini belirten Turan, en az 4 çocuk sahibi olmak istiyor.

Doktorunun Onay Vermesini Bekliyor

Daha önce katıldığı bir Youtube kanalında en az dört çocuk annesi olmak istediğini belirten Aslıhan Turan, ikinci oğlunun doğumundan sonra bu isteğini yinelemişti. Yaklaşık 4 ay önce sezaryen doğumla ikinci oğlunu dünyaya getiren Turan’ın, üçüncü çocuk için doktorundan onay beklediği öğrenildi. Çocukları arasında fazla yaş farkı olmasını istemeyen ünlü ismin gönlünden bu kez kız çocuğu geçiyor.

3. Çocuk mu Geliyor?

Kilo Eleştirilerine Cevap Verdi

İki hamileliğinde de 9 kg alan Aslıhan Turan, zayıflığı sebebiyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Eleştirilerin ardından bir açıklama yapan Turan, “Kilo almamak için bebeğimin sağlığını düşünmemezlik edemem. Haftanın 5 günü spor yaptım, sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum, sadece karbonhidrattan uzak duruyorum. Çocuklarım ve benim sağlık durumum gayet iyi.” cümlelerine yer vermişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah