• gebe.com
  • /
  • Zeynep Demirel'in Doğum Çantasında Neler Var?

Zeynep Demirel'in Doğum Çantasında Neler Var?

Doğumuna sayılı günler kalan Zeynep Demirel bebeği için hazırladığı doğum çantasında neler var? Neler yok? takipçileriyle paylaştı.

Zeynep Demirel'in Doğum Çantasında Neler Var?

Zeynep Demirel'in Doğum Çantasında Neler Var?

Fenerbahçe'nin ünlü kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel geçtiğimiz günlerde kendisine ait youtube kanalında doğum çantasında neler olduğunu anlatan özel bir video yayınladı. İkinci bebeğine hamile olan Demirel, ünlü video kanalından paylaştığı videolarla anne adaylarına deneyimlerini paylaşmanın yanı sıra gebelik ve bebek bakımı konusunda da bilgilendiriyor. Bakalım Zeynep Demirel'in doğum çantasında neler var?  

Doğum Çantasında Olanları Gösterdi

Yaklaşık sekiz aylık hamile olan ve doğumuna az bir süre kalan Zeynep Demirel, doğumunda bebeğinin ihtiyacı olacak şeyleri takipçileri ile paylaştı. Demirel hazırladığı videoda Ağustos ayının sonlarına doğru doğacak ve yaz bebeği olacak olan bebeğine aldığı eşyaları gösterirken anne adaylarına küçük tüyolar vermeyi de unutmuyor.   Zeynep Demirel'in Doğum Çantasında Neler Var   Bakmanız Fayda Sağlayabilir:Doğum Çantası Nasıl Hazırlanmalı?   Doğumdan Önce Alınması Gerekenler Listesi  

Zeynep Demirel Doğum Çantası Youtube Videosu

    Zeynep Demirel'den Flaş Doğum Kararı Detaylar İçin Tıklayın
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.