Zeynep Demirel'in Bebeği Göründü!

Zeynep Demirel'in Bebeği Göründü!
19 Mayıs 2017

Zeynep Demirel'in bebeği belli olmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda ikinci defa anne olacağı öğrenilen Demirel katıldığı bir kına gecesinde herkesin ilgi odağı oldu.

Zeynep Demirel'in bebeğinin görüntüsü belirginleşmeye başladı. Gebeliğinin yaklaşık olarak yedinci ayında olduğu bilinen ve karnı belirginleşmeye başlayan Demirel, mavi elbisesi ile göz doldurdu. Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel'in eşi olan Zeynep Demirel, geçtiğimiz aylarda ikinci defa anne olacağını kendisine ait youtube kanalından açıklamıştı. Kısa bir süre önce katıldığı bir kına gecesinde objektiflere takılan Demirel'in giydiği mavi elbise ve belirginleşen karnı ile tüm dikkatleri üzerine topladığı çıkan haberler arasında.

Zeynep Demirel'in Bebeği Göründü!

Anne olmak için gün sayan Zeynep Demirel, güzelliğiyle yine dikkatleri üzerine topladı.   Zeynep Demirel'in Bebeği Göründü!   Yade isminde bir kız çocuğuna sahip olan Volkan Zeynep Demirel çiftinin ikinci bebeklerinin erkek olacağı belirtiliyor. Zeynep Demirel'in Bebeği Göründü!      
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Nabia Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.