Zeynep Demirel Suda Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Zeynep Demirel Suda Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!
06 Aralık 2017

Zeynep Demirel, suda doğum fotoğraflarını yayınladı!

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel'in Belçika güzeli seçilen eşi Zeynep Demirel, 31 Ağustos'ta bebeğini kucaklamıştı. İkinci kez anne olan Zeynep Demirel, hamileliği sırasında suda doğum yapacağını açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Söylediği gibi Bodrum Turgutreis'teki evlerinde suda doğum yapan Zeynep Demirel, doğum fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı!

Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

31 Ağustos'ta Bodrum Turgutreis'teki evlerinde suda doğum yapan Zeynep Demirel, doğumuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı! Doğum sırasında çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü güzel, doğumunun dışarıdan hiçbir müdahale olmadan, tamamen doğal olması için evde suda doğumu tercih ettiğini söyledi. Çevresindekilere 'Evde doğum yapmak istiyorum' dediğinde, çok fazla tepki aldığını belirten Demirel, doğumu sırasında 2 doktor bir de hemşire olduğunu, doğumdan sonra çocuk doktorunun evde bebeğini kontrol ettiğini ve her şeyin planladıkları gibi gittiğini açıkladı. Evde hazırlanan medikal havuzda yaklaşık 20 dakika kaldığını ve doğumun çok hızlı gerçekleştiğini de açıklamalarına ekleyen Zeynep Demirel, normal doğumun en büyük avantajının ise hemen ayağa kalkabilmek olduğunu söyledi.


Zeynep Demirel Suda Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Eski Formuna Kavuştu!


Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel ve kızları Yeda ve Yade ile birlikte önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Hastaneden çıkarken görüntülenen çift, rutin sağlık kontrolleri için geldiklerini söyledi. Dikkat çeken detay ise Zeynep Demirel'in fit görüntüsü oldu. Hamileliği sırasında 20 kilo alan Zeynep Demirel'in, aldığı kiloları verdiği ve tamamen eski formuna kavuştuğu görüldü. Eski formuna bu kadar kısa sürede kavuşabilmesinin sırrını ise henüz kimseyle paylaşmadı.


Zeynep Demirel Suda Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!


Volkan Demirel Kesenin Ağzını Açtı!

Volkan Demirel ikinci kez baba olacağını öğrendiğinde eşi Zeynep Demirel'e pahalı bir otomobil hediye etmişti. Kızı Yeda'nın doğumundan sonra yine kesenin ağzını açan Volkan Demirel, eşine doğum hediyesi olarak bu sefer lüks bir markadan saat aldı.


Zeynep Demirel Suda Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.