• gebe.com
  • /
  • İşte Zeynep Demirel'in Yeda'sı

İşte Zeynep Demirel'in Yeda'sı

Zeynep Demirel ikinci bebeğinin ilk fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

İşte Zeynep Demirel'in Yeda'sı

Zeynep Demirel Kızı Yeda'nın İlk Fotoğrafını Paylaştı

  Geçtiğimiz hafta ikinci bebeğini doğum yapan Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel ikinci kızları Yeda'nın ilk fotoğrafını instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Demirel'in paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda takipçi tarafından beğeni ve yorum aldı. 31 Ağustos tarihinde ikinci bebeğini dünyaya getiren Zeynep Demirel, ikinci bebeğinin doğumunu suda ve  evde yapma kararı almıştı. Bir doktor ve bir ebe eşliğinde gerçekleşecek olan doğum Demirel çiftinin Bodrum Turgutreis'deki evlerinde gerçekleşmişti.

Kurban Bayramında Doğmuştu

Normal doğum ile dünyaya gelen Yeda, anne babası tarafından bayram şekeri olarak tanımlanmıştı. Doğum haberini kendi instagram hesaplarından duyuran çift bebeklerini kucaklarına almalarının mutluluğunu şu şekilde ifade etmişlerdi;   zeynep demirelin kızı   Zeynep Demirel;  "Bizim bayram şekeri nihayet dün akşam saat 21:50'de kendi evimizde dünyaya gözlerini açtı. Kendisi gayet sağlıklı. Hepinize teşekkür ediyor ve iyi bayramlar diliyoruz. #hoşgeldinyeda"   zeynep demirelin kızı yeda   Volkan Demirel;  "Kızım Yeda bugün 21:50'de aramıza katıldı. Her şey yolunda ve güzel geçti. Eşim de kızım da iyiler. Arayan, merak eden, mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz."   zeynep demirelin çocukları   Zeynep Demirel Bebek Haberleri İçin Tıklayın  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.