Zeynep Demirel Hamilelik Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Anlattı!

Zeynep Demirel Hamilelik Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Anlattı!
25 Aralık 2017

Zeynep Demirel, hamilelik kilolarını nasıl verdiğini çektiği bir videoda uzun uzun anlattı! İşte, Zeynep Demirel'ın sırrı...

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel'in Belçika güzeli seçilen eşi Zeynep Demirel, hamileliğinde aldığı kilolardan nasıl kurtulduğunu anlattığı bir video yayınladı. 31 Ağustos'ta Bodrum Turgutreis'teki evlerinde suda doğum yaparak ikinci bebeği Yeda'yı kucağına alan Zeynep Demirel, doğumdan sonra hızla verdiği kiloları gündeme gelmişti. Çok kısa bir süre içinde yaklaşık 20 kilo veren Zeynep Demirel, hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğunu anlattığı bir video yayınladı.

Zeynep Demirel Hamilelik Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı! 

İlk hamileliğinde 22, ikinci hamileliğinde 25 kilo aldığını söyleyen Zeynep Demirel, hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğunu takipçileriyle paylaştı. Çektiği videoda uzun uzun kilo verme sürecini anlatan Demirel, en fazla dikkat ettiği şeyin; cips ve bisküvi gibi paketli gıdalardan uzak durmak olduğunu söyledi. Bebeği Yeda'yı emzirdiği için bu süreçte diyet yapmadığına değinen Zeynep Demirel, bunun yerine her şeyden az da olsa yediğini çektiği videoda ifade ediyor. Ekmek yemeyi neredeyse tamamen kestiğini ifade eden Demirel, kendini kısıtlayabildiği kadar tatlı konusunda kısıtladığını, kaçamak yapsa bile bile sütlü tatlıları tercih ettiğini açıkladı.


Hamilelik sürecinde aldığı kiloları nasıl verdiğini anlattığı videoda protein ağırlıklı beslendiğini dile getiren Zeynep Demirel, doğumu Turgutreis'te yapmanın vermiş olduğu avantajla, o dönem taze ve organik olan mevsim sebze / meyvelerinden bol bol tükettiğini belirtti. Videoda, bulgur pilavını severek tükettiğini ve anne sütünü arttırmaya yardımcı bir gıda olduğunu ifade eden Demirel, spor konusuna da değindi. Emzirdiği için ağır sporlar yapmaktan kaçınan ünlü isim, haftanın iki günü pilates yaptığını açıkladı.


Doğumdan Hemen Sonra Paylaştığı Fotoğraflar ile Herkesi Şaşırtmıştı

31 Ağustos'ta doğum yapan Zeynep Demirel, doğumdan kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile herkesi şaşırtmıştı. Oldukça formda görünen vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Zeynep Demirel'in hamilelik kilolarından nasıl kurtulduğu merak konusu olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda yine eşi ile birlikte hastaneden çıkarken görüntülenen Zeynep Demirel, aynı konuyla gündeme gelmişti.


Diğer Geberazzi haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.