Zeynep Demirel Doğum İçin Gün Sayıyor

Zeynep Demirel Doğum İçin Gün Sayıyor
30 Mart 2017

İkinci bebeğine hamile olan Zeynep Demirel, kısa bir süre önce İnstagram hesabından son halinin fotoğrafını paylaştı.

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'in geçtiğimiz ay ikinci kez anne olacağını duyurmasından sonra gözler çiften gelecek haberlere çevrilmişti. Hamileliğinin 4 ayını geride bıraktığı öğrenilen Demirel çiftinin bebeklerinin cinsiyeti de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Daha önce Yade isminde bir kız çocuğa sahip olan çiftin ikinci bebeklerinin cinsiyeti edinilen bilgiye göre erkek olacak. Zeynep Demirel ikinci bebeğinin doğumu için gün sayarken, çiftin ikinci bebeklerine yaz ortasında kavuşacakları edinilen bilgiler arasında.

İkinci Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor

İkinci bebeğini kucağına alacak olmanın mutluluğunu yaşayan Demirel doğum için gün sayıyor. Kısa bir süre önce instagram hesabından son halini takipçileri ile paylaşan Zeynep Demirel'in karnının büyümeye başladığı görülüyor.  Şimdilerde bir youtube kanalında çarşı pazar dolaşarak takipçilerine alışveriş önerilerinde bulunan Demirel, İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.   Zeynep Demirel Doğum İçin Gün Sayıyor

Zeynep Demirel "Haber Sürpriz Olmuştu"

Demirel çifti geçtiğimiz aylarda ikinci bebeklerini beklediklerini duyurmuşlardı. Çiftin 3 yaşında Yade isminde bir de kızları var. Henüz 4 aylık olduğu belirtilen ikinci bebekle ilgili açıklama yapan çift, hamilelik haberine çok sevindiklerini "Bizim için sürpriz oldu. Beklemediğimiz bir anda haberi aldık" sözleriyle ifade etmişlerdi.    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Nabia Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.