Zayıf Görünme Tüyoları

Zayıf Görünme Tüyoları
21 Nisan 2016

Fazlalıklara karşı giyim tarzınızda yapılacak birkaç küçük tüyo sayesinde daha ince görünmek hiç de zor değil. Bu tüyoları seçilecek renk ve desenler, kumaş kesimi ve aksesuar seçimi oluşturuyor.

Zayıf Görünme Tüyoları

Fazlalıklara karşı giyim tarzınızda yapacağınız birkaç değişiklik sayesinde daha ince görünebilirsiniz. Bol kıyafetlerden kaçının. Birkaç kilo fazlanız olsa bile vücudunuzu çok bol kıyafetlerin altına saklamayın, bu daha kilolu ve bakımsız görünmenize neden olur.   Hatlarınızı gösteren kıyafetler giyinin ama çok dar kesimleri tercih etmeyin. Üst dar ise alt bol ya da tam tersi kombinasyonları uygulayabilirsiniz.   Rahat ediyorsanız yüksek topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Duruşunuza dikkat edin, dik yürümek hem özgüveninizi artırır hem de daha fit görünmenizi sağlar.     Üst kısmınız topluysa, hafifçe bele oturan, geniş V yakalı bir kazak ya da hırka giyebilirsiniz. Bu vücudunuzun üst bölümünü ve boynunuzu daha uzun gösterir.     Vücudun üst kısmına oturup aşağı doğru genişleyen formlar A tipi formlardır. Kıvrımlarınızın istenen boyutta görünmesini sağlar, kalça ve karın kısmınızı gizler.     Siyahın mucizesini unutmayın. Modası asla geçmez, asaletini hiç kaybetmez. Ayrıca tüm bedenlerin vazgeçilmezidir. Bu renkte giyeceğiniz her kıyafet daha ince görünmenize yardımcı olur.     Tepeden tırnağa aynı renk giymek yerine kontrast tonları kullanmak daha ince görünmenizi sağlar. Örneğin canlı renkte bir ceketle günlük kombinizi tamamlayabilirsiniz.     Katı, sert dokular veya detaylar yerine hafif, yumuşak ve dökümlü dokuları tercih edebilirsiniz.     Kloş etekler rahatlıklarının yanında basen bölgesindeki fazlalıkları kapatmada ustadır. Ancak tercih edeceğinizin modelin bol kesimli ve pilili olmamasına dikkat etmelisiniz. Düz kesimde çok bol olmayan modeller idealdir. Belinizi vurgulamak için ince bir kemerin gücünden yararlanın.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.