Baba Olan Ünlüler Kervanına Bir Oyuncu Daha Katıldı!

Baba Olan Ünlüler Kervanına Bir Oyuncu Daha Katıldı!
06 Mayıs 2018

Ünlüler dünyasından önceki gün bir müjdeli haber daha geldi!

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler baba oldu! Kendisi gibi oyuncu olan eşi Aslı Orcan önceki gün doğum yaptı. Ünlü çift, kızlarına ‘Lal’ ismini verdi.

Yetkin Dikinciler Baba Oldu! Aslı Orcan Doğum Yaptı

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler ve eşi Aslı Orcan, 2014 yılında, Kuşadası’nda gerçekleşen düğün töreniyle hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda ailelerinin kalabalıklaşacağını açıklayan çift, önceki gün bebeklerine kavuştu. İlk kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşayan mutlu çift, bir kız bebek sahibi oldular. Bebeklerine ise ‘Lal’ ismini verdiler. Yetkin Dikinciler baba olduğunu, sosyal medya hesabından müjdeledi. Doğumdan hemen sonra çekilen fotoğraflarını ‘ 5 Mayıs 2018. İçimizden gelen ses. Lâl…’ notu ile paylaşan Yetkin Dikinciler, eşi Aslı Orcan ve kızı Lâl’in sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

Baba Olan Ünlüler Kervanına Bir Oyuncu Daha Katıldı!

Aslı Orcan Anne Oldu

Doğumdan birkaç ay önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan mutlu çift, ‘Doğum için gün sayıyoruz artık. Çok heyecanlıyız, çok güzel bir duygu yaşıyoruz. Henüz isim kafamızda netleşmedi ama sağlıklı olsun da gerisi hiç önemli değil.’  şeklinde bir açıklama yapmıştı. İlk kez ebeveyn olan çift, kızlarına Lâl ismini verdi.

Baba Olan Ünlüler Kervanına Bir Oyuncu Daha Katıldı!

Yetkin Dikinciler Kimdir?

Yetkin Dikinciler, 15 Ağustos 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ailenin tek çocuğu olan Yetkin Dikinciler, lise eğitimini İstanbul Şehremini Lisesi’nde almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakütesi’nde Felsefe öğrencisiyken, Yıldız Kenter’in davetiyle 3. Sınıfta Felsefe bölümünü bırakarak, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Yetkin Dikinciler İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Aynı zamanda çok sayıda sinema filmi ve TV dizisinde rol almıştır. (Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon, Biz Size Döneriz (Sinema Filmi), Deliler (Sinema Filmi) 1999 yılında Esra Akkaya ile evlenip, 2000 yılında boşanan oyuncu, 2014 yılında Aslı Orcan ile hayatını birleştirmiştir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.