• gebe.com
  • /
  • Yeni Anne Kendi Sütünden Sabun Yaptı

Yeni Anne Kendi Sütünden Sabun Yaptı

Yeni doğum yapan üç çocuk annesi bir kadın egzamayı iyileştirdiğini iddia ettiği kendi sütünde sabun yaptı.

Yeni Anne Kendi Sütünden Sabun Yaptı

Yeni Anne Olan Kadın Kendi Sütünden Sabun Yaptı

Daily Mail gazetesinde yer alan bir habere göre,  üç çocuk annesi olan bir kadın yeni buluşuyla girişimciliğe yeni bir soluk getirdi. Son bebeğini dünyaya getirdikten sonra kendisinden sağmış olduğu sütten sabun yaptı. Buluşuyla girişimciliğin tanımını değiştirecek kadar ilginç bir projeye imza attığı belirtilen Kimberly Gladman isimli kadının sütünden yapmış olduğu sabunlar için şirket kuracağı öğrenildi.

Kendi Sütünden Yaptığı Sabunlar İçin Şirket Kuracak

Çıkan habere göre, üç çocuk sahibi olan Kimberly Gladman ismindeki kadının sütünden sabun yapma fikrinin ilk olarak kendisinde bulunan bir çeşit cilt hastalığı olan egzama sorunu için geliştirdi.   anne sütünden yapılan egzamaya iyi gelen sabun     Gladman’ın İkinci bebeğine hamileyken göğsünden gelen sütün elindeki egzamaları iyileştirdiği görmesi ve bunun üzerine sürekli anne sütüyle uygulama yaparsa bu sorundan sonsuza kadar kurtulabileceğini düşündüğü ve sabun yapma fikrinin bu şekilde ortaya çıktığı belirtildi. Kinberly’in kendi sütünden ürettiği sabunların yoğun talep görmesi üzerine anne sütünden yapılacak olan sabunların üretileceği bir şirket kurmayı planladığı öğrenildi.   anne-sutunden-sabun  

Eşi Bu Durumda Hiç Hoşlanmadı

Kendi sütünden ürettiği sabunlarla ilginç bir işe girmeyi planlayan Kimberly Gladman’ın fikrini ilk kez eşi Fred Gladman'a danıştığı, eşinin ise,  anne sütünden yapılacak olan sabun fikrini tiksinç bulduğu fakat bu konuda eşine engel olmadığı ifade edildi. Genç kadının şimdilerde yeni kuracağı sabun şirketi için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk