Yasemin Ergene Hamile mi?

Yasemin Ergene Hamile mi?
06 Eylül 2017

Bodrum'da tatil yapan ünlü oyuncu Yasemin Ergene'nin fotoğrafındaki göbeğini görenler başarılı oyuncu hamile mi merak ettiler.

Yasemin Ergene Hamile mi?

Bodrum’da tatil yapan oyuncu Yasemin Ergene Özilhan’ın çekilen fotoğrafındaki göbeğini görenler, Yasemin Ergene hamile mi? Merak ettiler.  2011 yılında Doktorlar dizisinin çekimlerinde tanıştığı İzzet Özilhan ile dünya evine giren Yasemin Ergene’nin iki kızı var.

Doktorlar Dizisinde Tanışarak Evlenmişti

Ünlü oyuncu Yasemin Ergene, 2011 yılının Temmuz ayında Anadolu Holding’in veliahtı olarak tabir edilen İzzet Özilhan ile “Doktorlar” dizisinin çekimlerinin yapıldığı, eşinin ailesine ait olan Gebze’deki Anadolu Sağlık Merkezi’nde tanışmış ve Şubat ayında kızının doğumunu da orada gerçekleştirmişti.  Ergene daha sonra kızı Emine Özilhan’ın doğumundan 5 ay sonra ikinci kez hamile kalmıştı.  

Yasemin Ergene Hamile mi?

Evlendikten Sonra Oyunculuğu Bırakmıştı Dizi çekimi sırasında tanıştığı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Ergene Özilhan, artık iş kadını kimliği ile kendisini gösteriyor.   Yasemin Ergene Hamile mi?   Geçtiğimiz günlerde bayram tatiline çıkan Yasemin Ergene’nin çekilen fotoğraflarında dikkat çeken göbeği ise, hamile olabileceği iddialarını gündeme getirdi.   Yasemin Ergene Hamile mi?   Ela ve Emine isminde iki kız çocuğa sahip olan Yasemin Ergene’den konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl