Vatan Şaşmaz'ın Eşi Yasemin Adalı Doğum Yaptı

Vatan Şaşmaz'ın Eşi Yasemin Adalı Doğum Yaptı
20 Şubat 2018

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.

Ağustos ayında aramızdan ayrılan sunucu Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı doğum yaptı. Bir erkek bebek annesi olduğu öğrenilen Yasemin Şaşmaz'ın, bebeğine koyduğu isim ise duyanları duygulandırdı.

Vatan Şaşmaz'ın Eşi Yasemin Adalı Doğum Yaptı

Geçtiğimiz Ağustos ayında aramızdan ayrılan sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün doğum yaptı. Bir erkek bebek annesi olan Yasemin Adalı'nın, oğluna verdiği isim ise herkesi duygulandırdı. Duymayan Kalmasın adlı magazin programının haberine göre; Yasemin Adalı bebeğine 'Asil Vatan Şaşmaz' ismini verdi. Çok başarılı bir mimar olan Yasemin Adalı ise henüz bir açıklama yapmadı.

Vatan Şaşmaz'ın Eşi Yasemin Adalı Doğum Yaptı


2015'te Vatan Şaşmaz ile Vaniköy'deki evlerinin bahçesinde gerçekleşen törenle nikâh masasına oturan Yasemin Adalı, kameralardan uzak bir yaşam sürüyor. En son 7,5 aylık hamileyken bir yakınının cenaze törenine katıldığı esnada görüntülenen Yasemin Adalı, öncesinde olduğu gibi Vatan Şaşmaz ile evlendikten sonra da kameralardan uzak durmayı tercih etti.

'Baba Olmayı Çok İstiyorum'

43 yaşında hayatını yitiren ünlü sunucu, daha önce bir gazeteye verdiği röportajında baba olmayı çok istediğini söylemişti. Oğluna Asil Vatan Şaşmaz ismi verildiği öğrenilen Vatan Şaşmaz'ın açıklamasının devamı ise şu şekildeydi; 'Baba olmayı çok istiyorum. Yasemin ile çocuk kararı almasaydık evlenmezdik, beraber yaşamaya devam ederdik. Ben de eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Önemli olan aile olabilmemiz.'

Vatan Şaşmaz'ın Eşi Yasemin Adalı Doğum Yaptı

Yasemin Adalı Kimdir?

Kameralardan uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Yasemin Adalı, 1976 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, Mimarlık bölümünde lisans eğitimi alan Adalı, 2000 yılında fakülteden mezun oldu. Sektörde 5 sene çalıştıktan sonra ise kendi şirketini kurarak yurt dışından getirdiği ürünlerin Türkiye'deki dağıtıcılığını üstlendi.  Çok başarılı bir mimar olan Yasemin Adalı, 2008 yılında arkadaşı ile başka bir mimarlık şirketi kurdu. Şu anda ise kurduğu şirketinde proje, tasarım, mimarlık ve restorasyon işlerini yürütüyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.