Seren Serengil: ‘Mutlu Haberi Yakında Açıklayacağız’

Seren Serengil: ‘Mutlu Haberi Yakında Açıklayacağız’
12 Temmuz 2018

Mayıs ayında şarkıcı Yaşar İpek ile evlenen Seren Serengil hamile mi? Ünlü sunucunun sosyal medyadan yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı!

Mayıs ayında çıktığı Fransa tatilinde, sürpriz bir şekilde Yaşar İpek ile evlenen Seren Serengil hamile mi? Ünlü sunucunun sosyal medya paylaşımları, akıllarda hamile olduğuna dair soru işaretleri doğmasına yol açtı! 

Yaşar İpek'in Eşi Seren Serengil Hamile mi?

Bir süredir birlikte olan Yaşar İpek ve Seren Serengil, çıktıkları Fransa tatilinde sürpriz bir kararla nikâh masasına oturmuştu. İlişkileriyle sürekli magazin gündeminde olan ünlü çift, bu kez bebek haberleriyle gündeme geldi. Daha önceki evliliklerinde de bebek sahibi olmak isteyen ancak ne yazık ki hamilelikleri düşükle sonuçlanan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla akılları karıştırdı.

Seren Serengil: ‘Mutlu Haberi Yakında Açıklayacağız’

Seren Serengil Bebek mi Bekliyor?

‘Biliyorsunuz, her tarafımdan kan alındı. Kan pıhtılaşması vardı ve düşüklerim hep bu nedenle olmuştu. Genetik testlerden tutun da bir sürü kan testlerine kadar… Kolum, ayağım, boyunum hep delik deşik. Aman ne ağladım… Çünkü iğne fobim var. Ama şu anda keyfifliyim, dostlarımla mutluluğumu paylaşıyorum. Allah sizle de paylaşmayı nasip eder İnşallah.’

Yaşar İpek'ten İddiaları Doğrular Nitelikte Yorum!

Seren Serengil’in bu paylaşımının ardından, eşi Yaşar İpek de arkadaşının fotoğrafına yazdığı yorumla iddiaları güçlendirdi. Yakın bir arkadaşının Seren Serengil ile birlikte olduğu fotoğrafa, ‘Aşığım bu arkadaşına, hadi teyze oluyorsun.’ Yazan Yaşar İpek, adeta iddiaları doğruladı.

Seren Serengil: ‘Mutlu Haberi Yakında Açıklayacağız’

Ünlü Sunucunun Önceki Denemeleri Düşükle Sonuçlanmıştı

Sunucu Seren Serengil, bebek özlemini sürekli dile getiriyordu. Daha önceki evliliklerinde de anne olmak isteyen ancak sağlık sorunlarından dolayı 3 denemesinde de düşük yapan 47 yaşındaki Serengil’den her an müjdeli haber gelebilir!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.