Yağmur Sarıoğlu'ndan Hamileliğinin 8. Ayında İddialı Poz!

Yağmur Sarıoğlu'ndan Hamileliğinin 8. Ayında İddialı Poz!
05 Aralık 2017

Doğumuna sayılı günler kalan Yağmur Sarıoğlu, hamileliğinin 8. ayında paylaştığı fotoğraf ile gündemde!

15 sezon Galatasaray'da oynadıktan sonra futbol kariyerine şu sıralar Göztepe Spor Klübü'nde devam eden Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu şu anda 8 aylık hamile! Doğumuna sayılı günler kalan Yağmur Sarıoğlu, gebeliğinin 34. haftasında sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla büyük beğeni topladı. Son halini takipçileriyle paylaşan Yağmur Sarıoğlu, fotoğrafını '8 aylık... 34. hafta' notu ile paylaştı.

Yağmur Sarıoğlu'ndan Hamileliğinin 8. Ayında İddialı Poz!


İkinci kez anne olmaya hazırlanan Yağmur Sarıoğlu hamile olduğunu iki buçuk ay önce sevenleriyle paylaşmıştı. Gebeliğini ' hayatımın şu andaki önceliği, bebeğimi sağlıklı bir şekilde dünyaya getirebilmek. Şu anda 5.5 aylık. Hayatımı şu sıralar biraz kısıtlamalı olarak sürdürüyorum. Ticari uçuşlara bir süre ara. Doğumdan sonra devam edeceğim.' notu ile duyuran Yağmur Sarıoğlu, hamileliğini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmiş, pek fazla görüntü vermemeye dikkat etmişti. Ancak gebeliğinin 8. ayında instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile bu kuralı bozmuş gibi görünüyor. Eşi Sabri Sarıoğlu ile birlikte olduğu bir kareyi takipçileri ile paylaşan Yağmur Sarıoğlu'nun fotoğrafı, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.


Yağmur Sarıoğlu'ndan Hamileliğinin 8. Ayında İddialı Poz!

Ekstrem Sporlar Yapması Nedeniyle Hamileliğinde Sıkça Eleştirildi

Ekstrem sporlara olan tutkusu ile tanınan Yağmur Sarıoğlu, hamileliği sırasında da bu sporlara devam edince, hayranlarının tepkisi gecikmedi. Kaykaya binerken çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Yağmur Sarıoğlu, çoğu takipçisinin eleştirisine maruz kalmıştı. Paylaştığı video ve fotoğraflarının altı 'Bebeğin için bir süre maceraya ara ver' gibi yorumlarla dolarken, Yağmur Sarıoğlu eleştiriler karşısında sessizliğini korumuştu. Gebeliğinin ilk aylarında da kitesörf yaparken görüntülenen Yağmur Sarıoğlu, sonraki aylarda Alaçatı'da gyrocopter ile uçmuştu.


Yağmur Sarıoğlu'ndan Hamileliğinin 8. Ayında İddialı Poz!

Sabri Sarıoğlu'ndan İddialı Doğum Hediyesi!

2010 yılında evlenen Sabri ve Yağmur Sarıoğlu çifti, Sarp ismini verdikleri oğullarını 2011'de kucaklarına almıştı. İkinci kez bir erkek babası olacağını öğrenen Sabri Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde eşine pahalı bir saat hediye etmişti. Şimdilerde ise ünlü futbolcunun doğumdan sonra eşine bir yalı dairesi alacağı iddia ediliyor.


Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.