• gebe.com
  • /
  • Yağmur Sarıoğlu İkinci Kez Anne Oluyor!

Yağmur Sarıoğlu İkinci Kez Anne Oluyor!

Ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, ikinci kez anne olacağını müjdeledi! Ekstrem sporlara olan tutkusuyla tanınan ve şu anda 5.5 aylık hamile olan Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla da takipçilerinin yoğun eleştirisine maruz kaldı.

Yağmur Sarıoğlu İkinci Kez Anne Oluyor!
Ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu hamile olduğunu açıkladı. İkinci kez anne olacak olan Yağmur Sarıoğlu, şu anda 5.5 aylık hamile. Çiftin, 7 yaşında Sarp isminde bir oğulları daha bulunuyor. Pilot olan Yağmur Sarıoğlu hamile olması nedeniyle uçuşlara bir süre ara vereceğini duyurdu.   yağmur sarıoğlu hamile  

Yağmur Sarıoğlu Hamile!

Galatasaray'dan Göztepe'ye transfer olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan futbolcu Sabri Sarıoğlu baba oluyor! Sabri Sarıoğlu'nun eşi yağmur Sarıoğlu, 5.5 aylık hamile olduğunu şu sözlerle duyurdu: ' Hayatımın bu dönemdeki önceliği, bebeğimi sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek. Şu anda 5.5 aylık. Hayatım şu anda biraz kısıtlamalı olarak devam ediyor. Ticari uçuşlar doğumdan sonra inşallah.'  

Sosyal Medyada Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

  yağmur sarıoğlu hamile   Pilot olan ve ekstrem sporlara olan tutkusuyla tanınan Yağmur Sarıoğlu bebek beklediğini geçtiğimiz günlerde instagram hesabından duyurmuştu. Hamileyken kaykaya bindiği fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşınca, takipçilerinin tepkisiyle karşılaştı. Bebeğinin sağlığını tehlikeye atmakla suçlanan Yağmur Sarıoğlu'nun paylaştığı fotoğrafın altı 'Bebeğin için maceradan bir süreliğine vazgeç' yorumlarıyla doldu. Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz ay Akyaka'da kitesörf yapıp Alaçatı'da gyrocopter'le uçmuştu.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk