Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları
10 Temmuz 2017

Yeni bir haftaya başlıyoruz! Venüs İkizler burcunda hareket etmeye başladı. Peki, bu gökyüzü hareketi gebelerimizi nasıl etkileyecek? Astroloğumuz Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı!


Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başladı! Yazın en sıcak günlerine uygun hareketli ilişkiler gündemde olacak. Venüs; İkizler burcundayken daha flörtçü ve daha sosyal davranmamız mümkün. Kalabalık gruplar içinde olmak, insanlarla iletişim kurmak, yeni kişilerle tanışmak isteyebiliriz. Hatta arkadaş çevremizi genişleterek, yenileyebiliriz. Bu dönemde kardeşlerle ve komşularla ilişkiler yakınlaşabilir, okul arkadaşlıkları ilişkiye dönebilir. Fiziksel beğenilerimiz yerine zihinsel beğenilerimiz ön plana çıkabilir. Dolayısıyla ilişkilerimizde dış görünüş yerine, ilişkinin aklımıza hitap edip etmediğine ve nasıl iletişim kurduğumuza daha çok dikkat edeceğiz. Önümüzdeki günler, sosyal medyadaki beğenilerimizi önemseyeceğimiz ve sosyal medyadaki profilimize ayrı bir özen göstereceğimiz dönem olacak. Venüs; İkizler burcunda doğanların entelektüel kapasiteleri yüksek olur. Konuşma ve yazma gibi konularda başarılı olma olasılıkları yüksektir. Ticaret veya eğitim sektörlerinden kendilerine meslek seçebilirler. Aynı zamanda sosyal kişilikleri ile bilinirler fakat birine bağlanmayı sevmezler. Uzun süreli ilişkiler sürdürmek onlara göre değildir. İşte gebelere özel haftalık burç yorumları...
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOç BURCU

Koç burcu gebelerimiz, haftaya dinamik başlayabilmeniz için size iyi haberlerim olacak! Şu sıralar finansal anlamda size artıları olacak pek çok girişiminiz olabilir. Sonunda kazançlı çıkacağınız anlaşmalar yapabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahate bu hafta çıkacaksınız sanırım, yolculuk görünüyor. çıkacağınız seyahat ziyaret amaçlı değil, daha çok dinlenme ve tatil amaçlı olacak. Yalnız, tatilde kendinize dikkat etmenizi ve fazla sıcaklarda kalmamanızı öneririm. Gebesiniz, güneş sizi eskisine oranla daha olumsuz etkileyebilir. Oldukça keyifli ve pozitif bir hafta geçireceksiniz. Akrabalarınızla veya kardeşlerinizle iletişim trafiğiniz artabilir. Kardeşinizin şu sıralar sizin desteğinize ihtiyacı olabilir, yanında olmayı ihmal etmeyin.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, her zaman olduğu gibi bu hafta da bakımınıza ayrı bir özen göstereceksiniz. Dış görünüşünü ve bakımını önemseyen Boğa burcu gebelerimiz, bu hafta güzellik merkezlerinde fazlasıyla zaman geçirebilir, kıyafet alışverişi için bir miktar para harcayabilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi keşfedeceksiniz desek yanlış olmaz. İçinizdeki cevheri çıkartacak ve yeni yeteneklerinizle çevrenizdekileri mest edeceksiniz. Kendiniz bile yapacaklarınıza şaşırabilirsiniz! Maddi açıdan bir rahatlama söz konusu olacak. Elinize hiç beklemediğiniz yerlerden, tam da ihtiyacınız olduğu anda yüklü bir miktar para geçecek. Son olarak; eşinizle olan ilişkinizde biraz daha yapıcı olmanızı öneririm. Küçük tartışmaların dallanıp budaklanmasına izin vermemelisiniz. Yaşadığınız tartışmalar küçük dahi olsa karnınızdaki bebeğiniz etkilenebilir, unutmayın.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, siz de Boğa burcu gebeleri gibi haftaya bakımlı gireceksiniz! Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilir, saçlarınıza hava katmak isteyebilirsiniz. Bu hafta bol bol alışveriş yapmak isteyeceksiniz. Size tavsiyem; gebeliğinizde aldığınız kıyafetleri uzun süre giyemeyeceğinizi düşünmeniz ve alışverişi fazla abartmamanız olacak. Ailenizde size çok yakın olan birinin mürüvetine şahitlik edebilirsiniz. Hatta bu kişi kardeşiniz olabilir ve kardeşiniz bu süreçte sizin desteğinizi isteyebilir. Önümüzdeki günlerde yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bu kişiyle arkadaş çevrenizde tanışabilirsiniz. Dostluğunuzun uzun süreli olacağını ve birbirinize zaman içinde pek çok fayda sağlayacağınızı söyleyebilirim.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

YENGEç BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, haftaya çeşitli tartışma ve olumsuzluklarla başlayabilirsiniz. Özellikle hemcinsleriniz tarafından acımasızca eleştirilebilirsiniz. Yalnız, yapılacak olan düşmanlık, tamamen sizi yıpratmaya yönelik olacak diyebilirim. Size tavsiyem; kesinlikle hiçbirini ciddiye almamanız ve bu kişileri hayatınızdan çıkartmanız yönünde olacak. Aksi takdirde yaşayacağınız stres gebeliğinizi olumsuz etkileyebilir, aman dikkat! Şu sıralar harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Yoksa ileride maddi açıdan güçlük çekebilirsiniz. Birileriyle yaptığınız bir anlaşma veya konuşma açığa çıkabilir ve sırlarınız ortaya dökülebilir. Kimlerle dostluk kurduğunuzu iyi analiz etmeniz gerekiyor.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, haftaya çok enerjik başlayacaksınız! Havaların ısınmasıyla kendinizi iyice sosyalliğe adayacak, organizasyonlardan organizasyonlara koşacaksınız! Sosyal çevreniz genişleyecek ve bir sürü yeni arkadaşlık kuracaksınız. Yalnız, gebe olduğunuz için temponun ayarını kaçırmayın derim. Bu arada maddi açıdan hatırı sayılır bir para geçecek elinize. Bu artış maaş zammı gibi değil, tek seferliğine gelecek. Belki borç verdiğinizi unuttuğunuz ardadaşınız borcunu ödeyecek belki de aileden küçük bir miras kalacak... Bu arada, arkadaş çevrenizde bulunan kişilerin arasında gönül ilişkisi başlamasına vesile olabilirsiniz.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, haftaya olumlu haberlerle başlayacaksınız. İş yerinizde gösterdiğiniz emeklerin sonucunda beklediğiniz güzel haberleri alabilir ve terfi edebilirsiniz. Ya da başka bir iş yerinden üst düzey bir pozisyon için iş teklifi alabilirsiniz. Bu hafta şansınız açık olacak, çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın. çevrenizde bulunan, tanıdığınız ama fazla samimi olmadığınız bir kadın, sizin iyiliğiniz için bazı fedakarlıklar yapacak. Yalnız olan bitenden sizin haberiniz olmayabilir. Annenizle olan ilişkiniz ise herkesi size imrendiriyor. Hafta boyunca bol bol annenizle vakit geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, önümüzdekileri günlerde eğitimle ilgili beklediğiniz olumlu haberi alabilirsiniz! Yüksek lisans başvurunuz olduysa kabul edilebilir, dil eğitimi için yurtdışına çıkmayı planladıysanız hayalleriniz gerçek olabilir! Bu hafta akraba ziyaretleri fazlalaşacak, evinizde pek çok misafir ağırlayacaksınız. Tabii, misafirlerinizi ağırlarken kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. çünkü misafirler için hazırlık yaparken hamileliğin etkisiyle sıcaklardan daha fazla etkilenebilir ve kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Bu arada, eşinizin kardeşleriyle bir araya geleceksiniz. Görümcenizle aranızda ufak bir kriz yaşanabilir, dikkatli olmakta fayda var.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta cebinize giren kazançlarda bir artış olacak. Eşiniz iş yerinde terfi alabilir veya daha fazla kazanacağı farklı bir işe geçebilir. Bununla birlikte size veya eşinize ailesinden küçük bir miktar miras kalabilir. Önümüzdeki günlerde sizin için her şey yolunda ilerleyecek, şans yanınızda olacak. Banka veya sigorta ile ilgili işleriniz varsa şayet, yine şans yüzünüze gülecek ve her şey lehinize ilerleyecek. Doğumunuzun yaklaşmasıyla birlikte çevrenizdeki kalabalık git gide artıyor. Etrafınızdakilerin ilgisinden biraz bunalmış olabilirsiniz ama biraz sabredin. Her şey yoluna girecek!
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebelerimiz, haftaya ortaklıklarla başlıyorsunuz. Yakın çevrenizde bulunan birkaç kadınla yeni bir işbirliği yapmak, ortaklık kurmak gibi bir girişiminiz olabilir. Yalnız, kararınızı verirken biraz daha düşünmenizi ve dikkatli olmanızı öneririm. Zira, ortaklık kurmayı planladığınız kadınlardan biriyle ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla her şeyi enine boyuna düşünün ve kararınızı o şekilde verin. Kız kardeşiniz evlilik kararı alabilir ve söz, nişan gibi yeni başlangıçlar için harekete geçebilir. Bu süreçte onun yanında olmanız ve onu rahatlatmanız gerekiyor. çünkü kendisi şu sıralar oldukça stresli günler geçiriyor.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, sağlığınızla alakalı yaşadığınız sorunlar geride kalacak! Bu hafta doktorunuzdan güzel haberleri alacaksınız ve bütün neşeniz yerine gelecek. İş hayatınızda da olumlu haberler sizi bekliyor. Başarılarınızın bir sonucu olarak terfi alabilirsiniz. Aynı zamanda iş arkadaşlarınız, gebe olduğunuzu kutlamak için sizin şerefinize sürpriz bir parti organize ediyor olabilirler. Önümüzdeki haftayı oldukça yoğun ve tempolu geçireceksiniz. Sık sık akrabalarınızı ağırlayacak veya siz onlara gideceksiniz. Eşinizin annesi ile fikir ayrılığı yaşadığınız konular olsa da kısa süre içinde aranızdaki ilişki tatlı diliniz sayesinde düzelecek.
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, bu hafta sizi entelektüel aktiviteler bekliyor! Sanatsal faaliyetlere katılmak, sergi veya müze gezmek isteyebilirsiniz. Monoton bir hayatınızın olduğunu düşünüyor ve yaşamınızda farklılıklar yapmak istiyorsunuz. Bu nedenle kendinize yeni bir hobi edinmek için arayışlara gireceksiniz. Resim çizmek veya bir müzik aleti çalmak bu hobiler arasında olabilir. Bu arada, siz kendi doğumunuzu beklerken yakın bir arkadaşınız sizden önce davranabilir ve birkaç gün içinde doğumu gerçekleşebilir, hazırlıklı olun!
Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU

Sevgili Balık burcu gebelerimiz, bu haftaya evinizde yeni bir düzen kurma isteği ile başlayacaksınız! Evinizi dekore etmek, yaşam alanınızı daha güzel ve sıcak bir hale getirmek isteyeceksiniz. Bunun için çeşitli alışverişleriniz olacak. Dekorasyon konularında çevrenizdeki kadınların da bol bol fikrine ihtiyaç duyacak ve onlardan yardım alacaksınız. En çok da doğacak olan bebeğinizin odasını hazırlamak sizi heyecanlandıracak. Şu sıralar art arda olumlu haberler alabilirsiniz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve pozisyonunuz yükselecek. Son olarak, sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Sıcak havalar sizi biraz yorabilir, güneşe pek çıkmamaya çalışın.

Geçen haftanın burç yorumları için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.