Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor
11 Eylül 2017

Venüs Başak burcunda! Son dönemde yaşanan tutulmalar ve gezegen hareketleri hepimizi yormuş olabilir. Bu hafta biraz dinlenme zamanı. Doğumu yaklaşanlara ise güzel haberler var! Daha fazlası, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın hazırladığı gebelere özel haftalık burç yorumlarında!


Son aylarda tutulmalar ve gezegen hareketleri hepimizi yormuş ve değişikliklere neden olmuş olabilir. Bu haftayı biraz sakin geçirmek herkese iyi gelebilir. 11 – 18 Eylül arasında gökyüzünde büyük bir hareket gözlemlenmeyecek ancak artık ilerlemenin ve alınan kararların uygulanmasının zamanı. Bu zamanı iyi değerlendirip kafamızı toplamalı, hazırlıklarımızı yapmalıyız. Gerçi haftanın ortasında biraz gerilim oluşabilir ve hayatımızda ki otoritelerle tartışma yaşayabiliriz ancak bu uzun süreli olmayacak ve kendimizi çabuk toparlayıp engellerin üstesinden geleceğiz. Bu hafta doğum yapacak olanlar umarız büyük bir aksilikle karşılaşmadan rahat bir süreç geçirebilecekler. Fakat bir sonraki hafta gezegenler yine hızla hareket etmeye başlayacak ve gökyüzünde yoğun bir Başak burcu teması oluşacak.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

KOÇ BURCU

Koç burcu gebeleri, bol bol gezeceğiniz bir hafta sizi bekliyor! Bayramda görüşemediğiniz akrabalarınızla görüşmek için bu haftayı değerlendireceksiniz. Halanız ile yapacağınız görüşmeye ise daha fazla önem verin derim! Desteğe ihtiyaç duyduğunuz bir konuda halanız yardımınıza koşacak. Bu akraba ziyaretlerinde sevdiklerinize hizmet etmeye çalışmaktan dolayı biraz yorulabilirsiniz. Fakat, bana kalırsa herkesi memnun etmek için kendinizi fazla hırpalamayın. Son zamanlarda kafanızı fiziksel özellikleriniz ile özellikle de kilonuzla fazla mı yoruyorsunuz sanki? Hamileliğin doğal süreçleri bunlar, aşırıya kaçmadığınız sürece kafanıza takmayın derim, doğumdan sonra hızla toparlanacaksınız.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, gayet keyifli bir hafta sizi bekliyor! Hiçbir olumsuzluğun olmadığı, her şeyin dört dörtlük geçeceği bir hafta yaşayacaksınız. Yalnız, hayatınızın biraz monoton olduğunu düşünebilir ve el sanatlarıyla uğraşmak isteyebilirsiniz. Bu amacınıza yönelik araştırmalar yapacak, eğitim almak isteyeceksiniz. Haftanın son günlerine doğru etrafınız kalabalıklaşacak. Toplanan kalabalık hayırlı bir iş için bir araya gelecek diyebilirim. Belki de bebeğinizi karşılamak için toplanacak bu kalabalık, ne dersiniz? Hazırlıklı olsanız iyi edersiniz.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, aileyle geçecek sıcacık bir hafta sizi bekliyor! Ebeveynleriniz sizi ziyarete gelecek ve tüm haftayı onlarla keyifli organizasyonlara katılarak geçireceksiniz. Yalnız onların geleceğini öğrenir öğrenmez, evde büyük bir temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Temizliği yaparken birilerinden destek alsanız hiç fena olmaz. Çünkü kendinizi en yormamanız gereken dönemdesiniz, biliyorsunuz. Temizlik yaparken evle ilgili bazı detaylar aklınıza takılabilir ve ileri bir dönemde evde tadilat yaptırmayı düşünebilirsiniz.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, bayramda dinlenememenin acısını bu hafta çıkartmak istiyorsunuz anlaşılan! Yorgunluğunuzu atmak için eşinizle kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Yakın bir yere gidecek olsanız da seyahate çıkarken tüm tedbirlerinizi almayı unutmayın! Haftanın son günlerinde ise kız kardeşleriniz sizi ziyaret etmek isteyebilir. Onları görmek size de iyi gelecek, gayet keyifli sohbetlerin olacağ bir görüşme olacak! Bu arada, haftanın ortasında yapacağınız anlaşmaları, görüşmeleri önemsemekte fayda var. İyice düşünüp doğru kararı verdiğinizde, kazançlı bir sonuç sizi bekliyor olacak.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebeleri, maddi anlamda azıcık zorlu bir hafta sizi bekliyor diyebilirim. Elinizi sıkı tutmanız gereken bir dönem başlıyor. Siz de bunun bilincinde olacak ve küçük de olsa birikimler yapmaya çalışacaksınız. Kısa bir süreliğine, paranızı sadece zorunlu ihtiyaçlarınız için harcamanız yararınıza olacaktır. Dediğim gibi, çok büyük olmayan maddi zorlanma nedeniyle hemcinsiniz olan yakın br arkadaşınızdan mali destek alacaksınız. Alacağınız desteği ise ufak tefek olan borçlarınızı ödemek için kullanacaksınız.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu gebeleri, haftaya çok pozitif başlayacaksınız! Kendinize vakit ayırmak isteyecek, bakımınız için bol bol zaman harcayacaksınız. Fakat, gebelik ilerledikçe aldığınız kiloları biraz fazla kafanıza takıyorsunuz gibi... Doğumla birlikte hepsi hızla gidecek merak etmeyin! Geçtiğimiz haftalarda eşinizle yaptığınız tartışma için kendinizi fazla yıpratmayın derim. Haftanın ortasına doğru eşiniz size çok hoş bir sürpriz yapabilir ve gönlünüzü alabilir! Son olarak; siz de Boğa burcu gebelerimiz gibi doğum için hazırlıkalrınızı tamamlasanız iyi ederseniz. Doğum çok yakın görünüyor!
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz,bayramın yorgunluğunu bu haftaiçi çıkartacaksınız! Bayramda aile büyüklerini ziyaret etmek sizi fazlasıyla yormuş. Bu yorgunluğu siz de yeni anlayacaksınız ve haftayı dinlenerek geçirmek isteyeceksiniz. Hatta kafa dinlemek için yalnız kalmak isteyecek, tüm görüşmeleri bir sonraki haftaya erteleyeceksiniz. Ancak, siz her ne kadar dinlenmek isteseniz de misafirleriniz sizi yalnız bırakmayabilir. Anne tarafından akrabalarınız haftaiçinde yatılı misafirliğe gelebilir, şimdiden haberiniz olsun!
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, fazlasıyla sosyal olacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Bu hafta evde durmak nedir bilmeyecek, kendinizi sürekli dışarıda bulacaksınız. Yeni ortamlara girip mükemmel dostluklar kuracaksınız. Hatta, tanışacağınız kadın arkadaşınızı iyi gözlemlemenizi öneririm. Ufukta çok uzun sürecek, sıkı bir arkadaşlık görünüyor! Haftayı pozitif geçirmeniz, psikolojinize de iyi gelecek ve yaşamdan daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Bu arada, eve giren kazançta artış görülüyor. Eşiniz veya siz iş yerinde terfi alabilir ya da ek bir gelir elde edecek işe başlayabilirsiniz.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, size hayırlı haberlerim var! İş yerinde başarılarınız ödüllendirilecek ve beklediğiniz terfiyi bu hafta alacaksınız! Pozisyonunuzun yükseltilmesi iş ortamındaki birkaçı kişi tarafından olumsuz karşılansa da yapılan kıskançlıkları kafaya takmayın derim. O pozisyona gelmeyi sonuna kadar hakettiniz. Bu arada, haftanın son günlerinde eşinizin ailesiyle bir araya geleceksiniz. Görüşmede görümceniz ile aranızda ufak bir gerilim yaşanacak olsa da her şey kısa sürede tatlıya bağlanacak!
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, bayram haftasına göre nispeten daha sakin ve huzurlu bir hafta geçireceksiniz. Bayramda bol bol gezmenin yorgunluğunu atacağınız neşeli bir hafta sizi bekliyor. Eşinizin ailesi ile görüşececek ve keyifli bir akşam geçireceksiniz. Eşinizin kız kardeşi, hiç beklemediğiniz bir anda bu hafta yardımınıza koşabilir. Haftasonu için ise eşinizle birlikte gideceğiniz romantik bir tatil planlayabilirsiniz. Kısa ama dolu dolu bir tatil olacak diyebilirim.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

KOVA BURCU

Kova burcu gebeleri, maddi anlamda kazançlı olacağınız bir hafta sizi bekliyor! Eşiniz iş değiştirebilir veya mevcut iş yerinde pozisyonu yükseltilebilir. Bu gelişme, hatrı sayılır bir miktarda kazancına da yansıyacak. Kazancın artmasıyla birlikte ufak tefek olan borçlarınızı ödeyeceksiniz. Borçları ödemiş olmanın verdiği rahatlıkla, keyifli bir hafta geçireceksiniz diyebilirim. Bu arada, geçmişte yakın bir arkadaşınıza verdiğiniz bir borç geri ödenebilir.
Doğumu Yaklaşanlar! Rahat Bir Doğum Süreci Sizleri Bekliyor

BALIK BURCU

Balık burcu gebeleri, romantik mi romantik bir hafta sizi bekliyor! Eşiniz, hamile olmanızın da etkisiyle üzerinize titreyecek, bir dediğinizi iki etmeyecek! Eşinizin bu ilgisi sizin de keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak. Bu arada size müjdeli bir haberim var! Kardeşiniz evlilik hazırlıklarına başlayabilir. Ufukta düğün görünüyor, haberiniz olsun! Hafta ortasında ise alışık olmadığınız yeni bir ortama gireceksiniz. Bulunduğunuz ortamda tanışacağınız bir kişinin ileride size büyük faydaları olacak. Sağlayacağı faydanın hem maddi hem de manevi olacağını söyleyebilirim.

  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.