• gebe.com
  • /
  • Uraz Kaygılaroğlu'nun Babalık Heyecanı

Uraz Kaygılaroğlu'nun Babalık Heyecanı

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Melis İşiten Kaygılaroğlu ile 2014'te Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de dünya evine giren ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nu baba olma heyacanı sardı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Babalık Heyecanı

Uraz Kaygılaroğlu'nun Babalık Heyecanı

  Kendisi gibi oyuncu olan eşi Melis İşiten Kaygılaroğlu ile 2014'te Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de dünya evine giren ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nu baba olma heyacanı sardı.   Doğuma yalnızca bir iki gün kala çift heyecanlarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla sevenleriyle paylaştı.   Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Kaygılaroğlu çifti, son paylaşımlarında doğuma yalnızca iki gün kaldığı notunu da ekledi.    

Her an anne-baba olabiliriz! son bir iki gün valla bak:) ? #houseofKa not: tavanda iki yıldır boyacıların astığı ampul duruyor.

Uraz Kaygılaroğlu (@urazka) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Kadın 1. Erişkin dişi insan. 2. Evlenmiş kız. 3. Eskiden bayan anlamında kullanılan bir san. 4. Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan .
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.