Ünlü Sanatçı Ajda Pekkan Anne Olmak İstiyor

Ünlü Sanatçı Ajda Pekkan Anne Olmak İstiyor
03 Mart 2017

Pop müziğin duayenlerinden Ajda Pekkan'ın, Hindistan'da 72 yaşındaki bir kadının anne olması haberinden sonra anne olmak istediği öğrenildi.

Pop müziğin duayenlerinden Ajda Pekkan'ın, Hindistan'da 72 yaşındaki bir kadının anne olması haberinden sonra anne olmak istediği öğrenildi. 2015 yılında verdiği bir röportajda kariyeri uğruna çocuk sahibi olamadığını söyleyen Ajda Pekkan, konuyla ilgili “Kulislerde büyümesini istemedim” ifadesini kullanmıştı. 72 yaşındaki bir kadının anne olması, çocuk özlemini sık sık dile getiren sanatçı için de umut kaynağı olabileceği çıkan haberler arasında.

Güvendiği Doktorlarla Görüştü

Uzun yıllardır anne olmak için özlem duyduğu belirtilen Ajda Pekkan'ın 72 yaşındaki kadının anne olması haberinin basında yer alması üzerine konuyu araştırdığı öğrenildi. Şu an 71 yaşında olan sanatçının haberle ilgili güvendiği doktorlarla görüştüğü belirtiliyor.

Çocuk Özlemi Gün Yüzüne Çıkmıştı

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan'ın geçtiğimiz ay ilk bebeklerini dünyaya getiren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nu ziyarete gittiği biliniyor. Çiftin bebekleriyle vakit geçiren sanatçının ziyaret sonrasında çocuk özleminin gün yüzüne çıktığı konuşulan konular arasında yer alıyor.

Pekkan'a Umut Işığı Oldu

Hindistan'da yaşayan 72 yaşındaki Hintli bir annenin tüp bebek yöntemiyle anne olması çocuk özlemi duyan Ajda Pekkan için umut ışığı oldu. Dünya gündeminde ses getiren haberin ardından ünlü sanatçının konuyu araştırmaya başladığı öğrenildi. Pekkan'ın, kendisinin de anne olup olamayacağını öğrenmek için güvendiği bazı doktorlarla görüştüğü ve konuyla ilgili Hindistan ve Amerika’daki uzmanlarla da temas kuracağı alınan haberler arasında.

Üçüncü Tüp Bebek Denemesinde Anne Oldu

Ünlü Sanatçı Ajda Pekkan Anne Olmak İstiyor İngiltere'de çıkan Telegraph gazetesinin yapmış olduğu habere göre; Hintli Daljinder Kaur isimli bir kadının, iki yıl tüp bebek tedavisi gördükten sonra geçtiğimiz ay sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Kadının kesin doğum tarihi bilinmemekle birlikte, 79 yaşındaki eşi Mohidner Singh Gill'den yaklaşık olarak yedi yaş küçük olduğunu söylediği belirtildi. Kaur'un tüp bebek tedavisinde olduğu ve iki tüp bebek denemesi sonrasında üçüncü denemede gizli bir bağışçının yumurtalarıyla anne olduğu edinilen bilgiler arasında.

En Yaşlı Anne Olarak Tarihe Geçecek

Daljinder Kaur'un beyanının doğru olması durumunda tarihe en yaşlı anne olarak geçeceği belirtildi. Daha önceki kayıtlara göre, tarihteki en yaşlı annenin, 2006 yılında İspanya'nın Barcelona şehrinde 66 yaşındayken ikiz bebek dünyaya getiren Maria del Carmen Bousada Lara olduğu biliniyor.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl