Ünlü Oyuncu Anne Oldu

Hamileliği nedeniyle uzun zamandır ekranlarda yer almayan oyuncu Akasya Asıltürkmen anne oldu.

Ünlü Oyuncu Anne Oldu

Ünlü Oyuncu Anne Oldu

Hamileliği nedeniyle uzun zamandır ekranlarda yer almayan oyuncu Akasya Asıltürkmen anne oldu. Dünyaya gelen kızına Pera adını veren ünlü oyuncu, hamileliği boyunca yaşadıklarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Özel bir hastanede doğum yapan ve 3 kilo 80 gram ağırlığında 49 santimetre boyunda Pera bebeği dünyaya getiren Asıltürkmen şimdilerde anne olmanın mutluluğunu yaşıyor.   Annelik duygusunu samimi bir şekilde dile getiren Aslıtürkmen sosyal medyadaki hesabından bunu sevenleriyle paylaştı.  

Uykusuz geceler vol.3 Az önce çoktan perişan ettiği sağ meme ucunu paralayarak uykuya daldı benim minik emirgenim. Ezan okunuyor. Benim hayatımda aylardır hayat onunla başlıyor. Ezan, kızım, düşünceler. Yine üzerimde yatıyor. Bu da rutine dönüştü. Şimdi kulağına adını fısıldayacağım. Önce kimsenin bilmediği ön adını. Sonra dileklerim var, sıralayacağım. Bir tanesi bu günler için, gerisi geleceğe dair. Her gün sınav gibi olacakmış ama her günün sonu zafer duygusu yaratırmış. Öğreneceğim çok şey ama tek bir öğretmenim varmış. Onun adı da Pera'ymış... #akasyatips #storyteller #hikayeci #akasyaana #firstmonth #firstweek #annebebek #emzirme #emzirmegunlugu #emzirenanne #gece #geceuzun #sabah #bliss #şükür #annecik #perakızı

Akasya Asıltürkmen (@akasyasilturkmen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.