Ünlü Çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu’nun Bebek Sevinci

Ünlü Çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu’nun Bebek Sevinci
07 Aralık 2016

Oyuncu çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu’nun ilk bebekleri dünyaya geldi.

Ünlü Çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu’nun Bebek Sevinci

Oyuncu çift Uraz ve Melis Kaygılaroğlu’nun ilk bebekleri dünyaya geldi.   Melis Kaygılaroğlu, gece yarısı Maslak Acıbadem Hastanesi’nde kızı Ada’yı dünyaya getirdi.     Baba Uraz Kaygılaroğlu, kızının fotoğrafını sosyal medyada paylaştı ve altına da şu notu düştü:     “Hoş geldin aşkım, hoş geldin sevgilim!Hayatımı sana adayacağıma yemin ederim Ada. Seni çok seveceğiz küçük kız! Bana hayatımın en güzel hediyesini veren biricik karım, seni bir başka seviyorum.”     Uraz Kaygılaroğlu, doğum anında yaşadıkları süreci de takipçileri ile paylaştı.     “Melis tamamen doğal (epiduralsiz) doğum yapmak istediğinden son 24 saat inanılmazdı. Dürüst olmak gerekirse çocuğu hiç düşünemiyorsun bu süreçte, Melo o kadar sancı çekip bağırıp ağladı ki aklım fikrim onun acısının dinmesindeydi.Saatler geçtikçe hangi amaç için acı çektiğini bile unuttum, sadece ağrı bitsin istedim. Şunu söyleyebilirim ki meğer bir süper kahraman ile evlenmişim. Bir mucizeye tanıklık ettim. Şükür sana ve teşekkürlerin bir diğeri Selenay Atabaş Güven’e!Can dostum, spor hocası olarak hayatımıza girip hayatımızda o kadar büyük bir rol oynaman…. Sen olmasan Melis ile bu iş bizim için çok ama çok zor olurdu. Bir dakika bile karımın yanından ayrılmayan, ben seslere dayanamayıp salya sümük ağlarken bir kaya gibi orada Melo’nun yapması gereken hareketleri yaptırmaya devam ettin.”  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.