Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı?

Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı?
09 Ekim 2017

Ünlü Türk annelerinin hangi yöntemlerle bebeklerini kucağına aldığını merak ediyor musunuz? İşte, ünlü anneler ve tercih ettikleri doğum yöntemleri...

Kimisi normal doğumu tercih etti, kimisi sezaryen doğumla bebeğini kucağına aldı, kimisi de farklı bir yol deneyerek suda ya da hipnoz doğum yöntemlerinden yana tercihini kullandı. Ekranlarda sık sık gördüğümüz ünlülerin hangi doğum yöntemiyle bebeklerini kucağına aldığını merak ediyor musunuz? İşte, ünlü annelerin doğum yöntemleri...  

Ünlü Annelerin Doğum Yöntemleri

 

Meryem Uzerli

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Muhteşem Yüzyıl dizisi ile birlikte hayatımıza giren Meryem Uzerli, kızı Lara'yı 2014 yılında kucağına almıştı. Suda doğum yapan ünlüler arasında yer alan Meryem Uzerli, suda doğumun Türkiye'deki öncülerinden birisi. Kızı Lara ise şu anda tam 3 yaşında!

Esra Erol

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Yaptığı evlilik programlarıyla tanınan sunucu Esra Erol, ilk oğlu İdris Ali'yi 2011 yılında, ikinci oğlu Ömer'i ise 2015 yılında dünyaya getirdi. Ünlü sunucu, her iki doğumunu da epidural anestezi ile gerçekleştirdi.

Buse Terim

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Volkan Bahçekapılı ile 2014 yılında nikah masasına oturan Buse Terim kızı Nil'i 2016'da kucağına almıştı. Doğum için Amerika'ya gitmeden önce kendi internet sitesi üzerinden doğumu nasıl yapacağını açıklayan Buse Terim, hamileliğinin başlarında normal doğum yapmak istediğini ancak hamileliğinin son aylarında spinal sezaryende karar kıldığını ifade etmişti.

Ece Erken

Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? 2015 yılında anne olan ünlü sunucu Ece Erken, oğlu Eymen'i epidural anestezi ile dünyaya getirdi. Doğumdan sonra hangi yöntemi tercih ettiğini soran takipçilerine ise bekledikleri tarihten önce doğumun gerçekleştiğini, aslında normal doğum istediğini fakat doktorunun sezaryen doğumu uygun gördüğünü açıklamıştı.

Demet Akalın

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Ünlü popçu Demet Akalın, eşi Okan Kurt ile birlikte 2014 yılında ilk çocukları Hira'yı kucaklarına almanın heyecanını yaşamıştı. Doğumdan sonra hangi yöntemi tercih ettiğini soranlara ise 'yaşım gereği sezaryen doğuracağım, normali gözüm kesmiyor' şeklinde açıklama yapmıştı.

Pelin Karahan

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Kavak Yelleri dizisi ile tanıdığımız Pelin Karahan, ilk oğlu Ali Demir'i 2014 yılında, ikinci oğlu Eyip Can'ı ise 2017'de kucağına aldı. Ünlü oyuncu iki oğlunda da vajinal doğumu tercih ederek normal doğum yapan ünlüler arasında yerini aldı.

Çağla Şıkel

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Manken ve sunucu Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile olan evliliğinden iki çocuk sahibi oldu. İlk oğlu Kuzey'i 2009 yılında kucağına alan ünlü manken ikinci oğlu Uzay'ı 2012'de dünyaya getirdi. Hamileliğini öğrendiği andan itibaren normal doğum yapmak istediğini söyleyen Çağla Şıkel, iki oğlunu da epidural anestezi ile dünyaya getirdi.

Pınar Altuğ

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? Yağmur Atacan ile evlendikten sonra ilk defa annelik deneyimini yaşayan oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, kızı Su'yu 33 yaşında kucağına aldı. Kızını doğurmak için uzun bir süre sancı çeken Pınar Altuğ kızını normal doğum yöntemi ile dünyaya getirdi.

Tuba Büyüküstün

  Ünlü Türk Anneleri Bebeklerini Hangi Doğum Yöntemiyle Kucağına Aldı? 2012 yılında ikizlerini kucağına alan Tuba Büyüküstün, bebeklerden birinin ters gelmesi nedeniyle sezaryen doğum yaptı. Doğum sonrasında Ayşe Arman'a verdiği röportajda ise normal doğum yapmak istediğini ancak bebek ters gelince sezaryen doğum yapmak zorunda kaldığını açıklamıştı. Epidural sezaryen doğum yapan ünlü oyuncu, doğum esnasında uyanık olduğu için tüm o mucizevi anlara tanık olduğunu da ifade etmişti.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.