Ümit Erdim Baba Oldu!

Ümit Erdim Baba Oldu!
13 Mayıs 2018

Hayat Bilgisi adlı dizi ile hayatımıza giren başarılı oyuncu Ümit Erdim baba olmanın mutluluğunu yaşıyor!

Geçen yıl Mayıs ayında Seda Çınar ile nikâh masasına oturan Ümit Erdim baba oldu! Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran ünlü oyuncu, bebeğinin dünyaya geldiği ilk anların fotoğraflarını da sevenleriyle paylaştı.

Ümit Erdim Baba Oldu!

2015 yılının Eylül ayında aşk yaşamaya başlayan Ümit Erdim ve Seda Çınar, geçtiğimiz senenin Mayıs ayında dünya evine girmişti. Evliliklerini bebekle taçlandırmak isteyen çift, 9 aylık heyecanlı maratonun sonuna geldi! Önceki günlerde bebeklerini kucağına alan mutlu çift, sevinçli haberi sosyal medya hesapları üzerinden verdi.  Eşini doğum anında yalnız bırakmayan Ümit Erdim, Seda Çınar’ın doğumuna girdi ve o mucizevi anlara tanıklık etti. Bebeğinin dünyaya geldiği ilk dakikaları ölümsüzleştiren ve bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncuya meslektaşları tebrik mesajı göndermeye devam ediyor.

Ümit Erdim Baba Oldu!

Ümit Erdim'in Bebeğinin Cinsiyeti ve İsmi de Öğrenildi

Hayat Bilgisi adlı dizi ile hayatımıza giren ünlü oyuncu Ümit Erdim'in kızı oldu. Kızına Ses ismini veren ünlü oyuncu, eşi ve kızının sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Ümit Erdim Baba Olduğunu Böyle Açıkladı

İlk kez baba olan 32 yaşındaki oyuncu Ümit Erdim, duygularını şu sözlerle sosyal medya hesabından paylaştı. ‘Dünyanın en güzel saniyesi bu fotoğraf karesi.  Allah’ın mucizesine tanık olmak, izahı yok. 09.05.2018 günü bir kız babası oldum. Sevgili karıcığım, hanımcığım, canımızın parçası en değerli varlığımızı dünyaya getirdi. Hastanemize gelen, ardı ardına çiçek ve çikolata yollayan, mesaj atan, arayan çok değerli dostlarımıza teşekkür ederiz. Allah bütün çocukları bağışlasın, bahtlarını ve ömürlerini güzel eylesin. Hoş geldin Ses Erdim…’

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.