Türk Halk Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü Üçüncü Kez Baba Oldu

Türk Halk Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü Üçüncü Kez Baba Oldu
07 Ocak 2017

Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü ile eşi Gülay Ezgü, yeni doğan erkek bebeklerine 'Yaman' adını verdi.

Türk Halk Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü Üçüncü Kez Baba Oldu

Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü ile eşi Gülay Ezgü, yeni doğan erkek bebeklerine 'Yaman' adını verdi. Antalya'da oturan Sümer Ezgü'nün eşi Gülay Ezgü, önceki gün 3.5 kilogram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ünlü çift, çocuklarına 'Yaman' adını verdi. İlk eşi Serap Ezgü'den Ceren, Gülay Ezgü'den de Ozan adında oğlu olan Sümer Ezgü, üçününcü kez babalık duygusu yaşadı. Ezgü çiftinin mutluluklarına aile dostları ve arkadaşları da ortak oldu. Bebeğin boynuna Kordon dolandığını ve sezaryenle doğumun bir hafta öne alındığını belirten Sümer Ezgü, "Yaman'ın ayrımların ayrıştırmaların olmadığı insanların birbirlerini dinsel ve etnik nedenlerle öldürmediği daha güzel bir dünyaya gelmesini arzu ederdik ama ne yazık ki günümüz böyle. Artık ümit ediyoruz ki yaman ve Yaman'dan itibaren doğan çocuklar güzel bir dünya yaratsınlar ve insanları farklılıklarından dolayı aşağılamasınlar, öldürmesinler herkesin bir olduğu düşünsünler ve güzel bir dünya yaratsınlar" şeklinde konuştu. Sağlıklı bir bebek dünyaya getiren Gülay Ezgü, ikinci kez anne olmanın gururunu yaşadığını söyledi.     

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.