Tülin Şahin Bebek Sahibi Olmak İçin Tüp Bebek Tedavisi Görmüş

Tülin Şahin Bebek Sahibi Olmak İçin Tüp Bebek Tedavisi Görmüş
23 Mayıs 2017

Tülin Şahin'in boşanmadan önce bebek sahibi olmak için tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edildi.

Tülin Şahin tüp bebek tedavisi gördüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda 12 yıllık evliliğini bitiren ve boşanma nedeni olarak bebek isteği gösterilen Tülin Şahin'in tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edildi. Eşinin bebek istemesine karşın kendisinin bebek istememesi üzerine eşi Mehmet Özer'den ayrıldığı iddia edilen Şahin'in boşanmaya karar vermeden önce bebek sahibi olmak için tüp bebek tedavisi gördüğü ancak tedavinin başarılı olmadığı alınan bilgiler arasında.

Tülin Şahin Boşanmadan Önce Tüp Bebek Tedavisi Görmüş

Geçtiğimiz haftalarda kamu oyununa eşinin bebek istemesi kendisinin ise, istememesi nedeniyle 12 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldığı duyurulan Tülin Şahin ve Mehmet Özer çiftinin bu kararı almadan önce tüp bebek tedavisi gördükleri ortaya çıktı. Çiftin boşanma döneminde çıkan haberlere göre, tek celsede boşanan çiftin ayrılma nedeni olarak Şahin’in vücudunun bozulur diye çocuk istememesi olduğu iddia edilmişti.   Tülin Şahin Bebek Sahibi Olmak İçin Tüp Bebek Tedavisi Görmüş  

Boşanmadan Sonra İşin Aslı Ortaya Çıktı

Tülin Şahin Memet Özer'in boşanmalarından sonra ünlü mankenin yakın çevresinden edinilen bilgilere göre, Tülin Şahin, bebek sahibi olabilmek için tedavi gördüğü ve çiftin bebek sahibi olmak amacıyla özel bir hastaneye başvurdukları ifade edilirken, iki yıl üst üste tedavi gören Şahin’in denemelerinin başarısız olduğu belirtildi.

Sesiz Sedasız Boşanmışlardı

Ünlü manken Tülin Şahin ile yemek şefi eşi Mehmet Özer'in 12 yıldır devam eden evlilikleri geçtiğimiz günlerde tek celsede sona erdi. Ünlü çiftin evliliğinin bitmesinin ardından çok ilginç iddialar ortaya atıldı. Tülin Şahin'in yakın çevresinin iddiasına göre, ünlü modelin eşi Memet Özer'i yaşadığı alkol sorunu yüzünden terk etmek zorunda kaldığı söyleniyor. Eski eşler, boşanmayla ilgili konuşmazlarken Özer'e yakın kaynaklar ise, Şahin'in çocuk istemediği için ayrıldıklarını gündeme getiriyorlar. Kısa bir süre önce sessiz sedasız tek celsede boşanan çiftin ayrılmasına Şahin'in vücudu bozulur diye çocuk istememesinin neden olduğu da diğer iddialar arasında.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.