​​​​​Liya’nın Doğum Gününden İlk Fotoğraflar!

​​​​​Liya’nın Doğum Gününden İlk Fotoğraflar!
26 Temmuz 2019

Tarkan, kızı Liya’nın ilk doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

2018 yılının Temmuz ayında baba olan Tarkan, kızı Liya’nın ilk doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Tarkan’ın Kızı Liya 1 Yaşında!

2016’da Pınar Dilek ile evlenen Tarkan, geçtiğimiz yıl Şubat ayında yayınladığı bir video ile baba olacağını duyurmuştu. Bu müjdeli haberle hayranlarını büyük sevince boğan Megastar, 2018 yılının Temmuz ayında bebeğini kucağına almıştı. Almanya Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğum yapan Pınar Tevetoğlu, kızı Liya’yı sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı. Doğumdan sonra bir süre daha Almanya’da kalan çift, şimdilerde kızları Liya’nın yaş almasının mutluluğunu yaşıyor.

​​​​​Liya’nın Doğum Gününden İlk Fotoğraflar!

Almanya’da Kutladılar

12 Temmuz 2018’de dünyaya gözlerini açan Liya bebek 1 yaşına girdi. Pınar – Tarkan Tevetoğlu çifti, kızlarının ilk doğum gününü Almanya’da, aileleri ile birlikte kutladı. Doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Tarkan, açıklamaya ‘Bugünün tbt’si Liya’mızın ilk doğum gününden olsun istedim’ notunu düştü. Ünlü çift, çoğu karede olduğu gibi bu fotoğraflarda da bebeklerinin yüzünü gizlemeyi tercih etti.

​​​​​Liya’nın Doğum Gününden İlk Fotoğraflar!

Liya Ne Demek?

Megastar Tarkan’ın bebeğine Liya ismini vermesinin ardından, Liya’nın anlamı da merak edilir oldu. Liya; sabırlı, sabrın en güzeli, sabrın en iyisi, en sabırlı anlamlarına geliyor. Arapça kökenli isim Kuran’ı Kerim’de geçmiyor. İsmin, Hz. Yakup’un eşi Leya Hatun’dan geldiği söyleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl