Seda Sayan Bu Kez de Tarkan'ın Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Seda Sayan Bu Kez de Tarkan'ın Bebeğinin İsmini Açıkladı!
23 Mart 2018

Seda Sayan'ın programında, bu kez de Tarkan'ın bebeğinin ismi açıklandı!

Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıklamıştı. ‘Duyumlarıma göre söylüyorum. Tarkan’ın kızı olacak’ diyen ünlü şarkıcının iddiaları doğru çıkmış, Tarkan’ın yakın çevresi iddiaları doğrulamıştı. Önceki gün ise yine Seda Sayan’ın kendi ismiyle sunduğu programda bebeğinin ismi hakkında bir iddia ortaya atıldı!

Tarkan'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini herkesten önce açıklayan ve iddiası doğru çıkan Seda Sayan’ın programında, bu sefer de bebeğin ismi açıklandı! Programın yorumcularından Elif Aktuğ, Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çiftinin doğacak olan kızlarına ‘Lidya’ ismini vermeyi düşündüklerini  söyledi.

Seda Sayan Bu Kez de Tarkan'ın Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Lidya Ne Demek?

İlkçağda, Anadolu topraklarının batısında varlığını sürdüren ve madeni parayı keşfeden uygarlıktır. İsim analizinde ise ismi Lidya olanların; sanatsal yönünün yüksek, duygusal, hassas ve kırılgan bir yapıya, zorluklara karşı direnen bir karaktere sahip olduğu söyleniyor.

Evlerinde Tadilat Başladı

Hamileliğinin 4. ayında olan Pınar Tevetoğlu, yavaş yavaş bebek hazırlıklarını hızlandırdı. Tarabya’da oturan çiftin evlerini tadilata soktukları biliniyor. Aynı zamanda her ikisi de Almanya doğumlu olan Pınar ve Tarkan Tevetoğlu’nun  Almanya Köln’de de bir evi var. Orada da ufak tefek hazırlıklar yapan Pınar Tevetoğlu’nun en son Almanya’da doğum yapacağı iddia edilmişti.

Seda Sayan Bu Kez de Tarkan'ın Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Pınar Tevetoğlu İçin Aşçı Tuttu!

Eşinin üzerine çok titrediği bilinen Tarkan, geçtiğimiz hafta 17 bin TL’lik bebek arabası satın alarak gündemi epey meşgul etmişti. Şimdi ise eşi Pınar Tevetoğlu’na özel aşçı tuttuğu öğrenildi. Gününün büyük bir kısmını Tarabya’daki evinde geçiren Pınar Tevetoğlu için İstinye’de oturan bir aşçı ile anlaşıldı. %100 organik yemekler hazırlayan aşçı, menüyü geleneksel Türk lezzetlerinden oluşturuyor. HT Magazin’de yer alan bilgiye göre Pınar Tevetoğlu, haftanın 3 günü mercimek çorbası, yaprak sarması, hünkâr beğendi ve kabak tatlısı yapılmasını istiyormuş.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.