Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
13 Şubat 2018

Seda Sayan, canlı yayında Tarkan'ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Geçtiğimiz hafta, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile baba olacağını duyuran Megastar, tüm hayranlarını sevince boğmuştu. Şimdi ise Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Seda Sayan, sunucusu olduğu TV programında Tarkan'ın kız babası olacağını açıkladı.

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

2016 yılında Pınar Dilek ile evlenen Tarkan, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından paylaştığı video ile müjdeli haberi sevenlerine duyurmuştu. Baba olacağını doğruladığı video, kısa süre içinde binlerce beğeni alırken çifte, ünlü isimlerden de tebrik mesajları yağmıştı. Seda Sayan ise önceki gün yayınlanan programında, Tarkan'ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Program yorumcuları kendi aralarında cinsiyet tahmininde bulunurken, Seda Sayan, Tarkan'ın kız babası olacağını söyledi. 'Aldığım duyumlara göre söylüyorum. Tarkan'ın kızı olacak.' diyen Seda Sayan, kaynağının sağlam olduğunu da söylemeyi ihmâl etmedi.

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!


Pınar Dilek 3 Aylık Hamile

Tarkan'ın 2016 yılında hayatını birleştirdiği Pınar Dilek şu anda 3 aylık hamile. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti merak edilirken, Seda Sayan kendi programında Tarkan'ın kız babası olacağını açıkladı. Pınar Dilek ise hala sessizliğini koruyor.

Neler Olmuştu?

Çektiğimiz hafta sosyal medya aracılığı ile baba olacağını doğrulayan Tarkan, 'Bir süredir yazılıyor, çiziliyor... Konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de hep soruyorlar, doğru mu değil mi diye... Değil desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar... Evet doğru, baba oluyorum! Çok mutluyum... Bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim.' sözleriyle heyecanını sevenleriyle paylaşmıştı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.