Tarkan'dan Dudak Uçuklatan Bebek Alışverişi!

Tarkan'dan Dudak Uçuklatan Bebek Alışverişi!
21 Mart 2018

5 ay sonra baba olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Tarkan, şu sıralar bebeği için yaptığı alışverişle gündemde!

5 ay sonra bebeklerini kucaklarına alacak olan Pınar - Tarkan Tevetoğlu çifti, bebek alışverişine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak aldığı bebek arabası ile gündeme gelen Tarkan, bu arabaya ödediği para ile yeni bir tartışma konusu başlattı!

17.000 TL'lik Bebek Arabası!

İlk defa baba olacak olan Tarkan, heyecanla bebeğinin ihtiyaçlarını tamamlamaya çalışıyor. En son, aldığı bebek arabası ile gündeme gelen Tarkan'ın bebek arabasına 3.000 pound (17.000 TL)ödediği söyleniyor. Bebek arabası tercihini, İngiliz otomobil devi Aston Martin'in ürettiği arabalardan yana kullanan Tarkan, ürünü Londra'daki ünlü Harrods mağazasından sipariş etti. Sınırlı sayıda üretilen bebek arabasının deri koltuğa ve kaşmir bebek battaniyesine sahip olduğu biliniyor. Aynı zamanda su ve rüzgar geçirmez kumaşla kaplanan arabanın tüm tekerlekleri de hava süspansiyonlu! Özel işçilikle üretilen arabanın çevre dostu olma özelliği de var. Üretiminde kullanılan tüm malzemeler geri dönüştürülebilir.


Tarkan'dan Dudak Uçuklatan Bebek Alışverişi!


Hayranlarını İkiye Böldü!

Tarkan'ın 17.000 TL'lik bebek arabası sipariş etmesi sosyal medyada günün konusu olurken, megastarın hayranları da bu konudaki yorumlarıyla ikiye bölündü. Kimi hayranı kazandığı paraya göre gayet normal bir tercih yaptığını dile getirirken, kimi hayranları bir bebek arabasına o parayı verdiği için Tarkan'ı eleştirdi.

Kız Babası Olacağı Kesinleşti!

Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti de merak edilirken, Seda Sayan kendi programında bebeğin kız olduğunu söylemişti. 'Aldığım duyumlara göre söylüyorum, Tarkan'ın kızı olacak.' diyen Seda Sayan'ın iddiası doğru çıktı! Çifte yakın kaynaklar da bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu doğruladı. Ancak konuyla ilgili henüz Pınar ve Tarkan Tevetoğlu'ndan bir açıklama gelmedi.

Tarkan'dan Dudak Uçuklatan Bebek Alışverişi!

Pınar Tevetoğlu Aşermeye Başladı!

Öte yandan, geçtiğimiz hafta gece yarısı Etiler'deki bir restorandan çıkarken görüntülenen Tarkan, elindeki yemek paketleri ile dikkat çekti. Eşinin istediği yemekleri almak için geldiği mekândan bir süre çıkmayan ünlü şarkıcı, görüntülenmekten rahatsız olduğunu söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.