Tarkan Kızı Liya İçin Tüm Konserlerini İptal Etti!

Tarkan Kızı Liya İçin Tüm Konserlerini İptal Etti!
24 Eylül 2018

Çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak baba olacağını açıklayan Tarkan, geçtiğimiz aylarda bebeğini kucağına almıştı. Henüz kızına doyamayan ünlü şarkıcıdan, hayranlarını biraz üzecek bir haber geldi.

Tarkan Kızı Liya İçin Tüm Konserlerini İptal Etti!

Türkiye’nin megastarı Tarkan, baba olacağını Şubat ayında duyurmuştu. Paylaştığı video ile baba olacağını söyleyen ünlü şarkıcı, sosyal medyada günün en çok konuşulan ismi olmuştu. Sağlıklı geçen 9 ayın sonunda, Almanya’da doğum yapan Pınar Tevetoğlu, Moers’de Bethanien Hastanesi’nde bebeğini kucağına almıştı.

Tarkan Kızı Liya İçin Tüm Konserlerini İptal Etti!

Tarkan’dan Hayranlarını Üzen Haber!

Her yıl Eylül ayında, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde art arda konser veren Tarkan, bu yıl konserlerini Ekim ayına ertelediğini, kızı ile biraz daha vakit geçirmek istediğini belirtmişti. Fakat ünlü şarkıcı kızına doymamış olacak ki bu yıl konserleri tamamen iptal ettiğini açıkladı. Şu sıralar Almanya’da bulunan Tarkan’ın, yıllardır beraber çalıştığı müzisyen arkadaşlarına kaşe ödemesi yaptığı öğrenildi. Bu kararı hayranlarını üzse de Tarkan, ne kadar iyi ve ilgili bir baba olduğu yeniden kanıtladı.Tarkan Kızı Liya İçin Tüm Konserlerini İptal Etti!

Kızına Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin en fazla kazanan sanatçılarından biri olan Tarkan, kızı Liya daha doğmadan önce yatırım yapmaya başlamıştı. Kızına bir ev alan ünlü şarkıcı, onun için bir banka hesabı açtırmış ve her ay hesaba düzenli olarak para yatırmaya başlamıştı.

3 Dadı Tuttular

Tarkan, bebek bakımı konusunda eşinin işini kolaylaştırmak için 3 dadı tuttu. İddiaya göre evde yatılı kalacak olan dadılardan biri ev temizliği ile ilgilenecek, diğer ikisi ise Liya’nın bakımında Pınar Tevetoğlu’na yardım edecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.