Canlı Yayında Açıkladılar! Tarkan Hayranları Mutluluktan Havalara Uçtu

Canlı Yayında Açıkladılar! Tarkan Hayranları Mutluluktan Havalara Uçtu
30 Ekim 2019

Pınar Tevetoğlu hamile mi? 2. Sayfa'nın haberine göre, Megastar Tarkan ikinci kez baba olacak!

2018 yılının Temmuz ayında kızı Liya’ya kavuşan Tarkan ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor! 2. Sayfa adlı magazin programının iddiasına göre, Pınar Tevetoğlu 2 aylık hamile…

Tarkan İkinci Kez Baba Olacak!

Megastar Tarkan, 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile Tarabya’daki evinde dünya evine girmişti. Kısa bir süre sonra müjdeli haberi vererek baba olacağını açıklayan ünlü şarkıcı, günlerce magazin gündeminden düşmemişti. Oldukça sağlıklı geçen 9 ayın sonunda Almanya – Moers’te bulunan Bethanien Hastanesi’nde doğum yapan Pınar Tevetoğlu, kızı Liya’yı dünyaya getirmişti.

Canlı Yayında Açıkladılar! Tarkan Hayranları Mutluluktan Havalara Uçtu

Aradan geçen bir yılın ardından ünlü çiftle ilgili bir iddia daha ortaya atıldı. Tarkan – Pınar Tevetoğlu çiftinin yeniden anne-baba olacağı ve Pınar Tevetoğlu’nun 2 aylık hamile olduğu öne sürüldü.

Pınar Tevetoğlu Hamile mi?

2. Sayfa adlı magazin programının iddiasına göre, Tarkan ikinci kez baba olacak! Müjdeli haberi veren Müge ve Gülşen, Pınar Tevetoğlu’nun 2 aylık hamile olduğunu öne sürdü. Ünlü ismin geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’ndeki bir muayenehaneden çıkarken görüntülenmesi, hamile olduğu iddialarını daha da güçlendirdi. Birkaç gün önce Tarkan’ın kostüm tasarımcısı Gülnur Güneş’in düğününe katılan Pınar Tevetoğlu’nun hafif kilolu hali de hamile olduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Canlı Yayında Açıkladılar! Tarkan Hayranları Mutluluktan Havalara Uçtu

Tarkan Henüz Bir Açıklama Yapmadı

Eşi Pınar Tevetoğlu ile evlilik aşamasındayken yaptığı açıklamalarda kalabalık bir aile kurmak istediğini belirten Tarkan, en az 3 çocuk yapacaklarını söylemişti. Eşi ve kızı Liya’ya olan saygı ve sevgisini her fırsatta dile getiren ünlü şarkıcı, hakkında çıkan iddiaları henüz doğrulamadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.