• gebe.com
  • /
  • Tanem Sivar'dan Hamile Olan Kadınlara 3Y Önerisi: Yoga, Yüzme ve Yürüme

Tanem Sivar'dan Hamile Olan Kadınlara 3Y Önerisi: Yoga, Yüzme ve Yürüme

Tanem Sivar hamile olan kadınlara 3Y kuralını önerdi! Gebeliğini, bağlı kaldığı 3Y kuralı sayesinde daha sağlıklı ve enerjik geçirdiğini de açıklamalarına ekledi.

Tanem Sivar'dan Hamile Olan Kadınlara 3Y Önerisi: Yoga, Yüzme ve Yürüme
Tanem Sivar hamile olan kadınlara 3Y kuralını önerdi! Yaklaşık 1.5 yıl ilişki yaşadıktan sonra nikah masasına oturma kararı alan Tanem ve Edhem Dirvana çifti, 2015 yılının Aralık ayında sürpriz bir haberle evlendiklerini açıklamıştı. Tanem Sivar bebek haberini ise yaklaşık 7 ay önce vermişti. Hamileliğinin son aylarında olan güzel sunucu, sosyal medya hesaplarından gebeliği boyunca yaşadığı tüm tecrübeleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Son yaptığı paylaşımda ise hamile olan kadınlara 3Y kuralını önerdi: yüzme, yürüme, yoga...   tanem sivar hamile  

Tanem Sivar Hamile Kadınlara 3Y kuralını önerdi!

Gebeliği boyunca yaşadığı tüm deneyimleri diğer anne adaylarıyla paylaşmayı ihmal etmeyen Tanem Sivar, son paylaşımında da oldukça faydasını gördüğü 3Y kuralını önerdi. Doğumunu Marmaris Bozburun'da yapmayı planlayan güzel sunucu, gebeliği boyunca 3Y kuralı olarak adlandırdığı yoga, yüzme ve yürümeyi asla ihmal etmediğini ve çok faydasını gördüğünü dile getirdi.   tanem sivar hamile  

Hamileliğin Son Günleri

Gebeliğinin son günlerini yaşayan Tanem Sivar'ın bir erkek bebeği olacağı söyleniyor. Doğacak olan bebeklerine de eşi Edhem Dirvana'nın babası Süleyman Dirvana'nın ismini verecekleri konuşulan iddialar arasında.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.