Sümeyye Erdoğan Anne Oldu!

Sümeyye Erdoğan Anne Oldu!
13 Ağustos 2017

Sümeyye Erdoğan doğum yaptı! Sümeyye Erdoğan'ın bebeğinin cinsiyeti ve ismi ne oldu? Detayları aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz!

Sümeyye Erdoğan doğum yaptı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın küçük kızı Sümeyye Erdoğan anne oldu. İş adamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar ile evli olan Sümeyye Erdoğan, dün gece (12.08.2017) bebeğini dünyaya getirdi. Sümeyye Erdoğan’ın bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu ve 35 haftalıkken doğduğu öğrenildi.

Sümeyye Erdoğan Doğum Yaptı!

  Sümeyye Erdoğan Anne Oldu!  

Sümeyye Erdoğan Anne Oldu!

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, geçtiğimiz gece özel bir hastanede doğum yaptı. İlk kez anne/baba olmanın heyecanını yaşayan Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Selçuk Bayraktar çifti bebeklerine kavuştu. Sümeyye Erdoğan'ın bebeğinin cinsiyeti de öğrenildi ve bir kız bebek doğurduğu açıklandı. 35 haftalık doğan bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.  

Sümeyye Erdoğan'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Sümeyye Erdoğan'ın bebeğinin ismi belli oldu. Çiftin, 35 haftalık doğan kızlarına 'Canan Aybüke' ismini verdiği öğrenildi.   Sümeyye Erdoğan Anne Oldu!


Cumhurbaşkanının 6. Torunu

Berat-Esra Albayrak çiftinin 3, Bilal-Reyyan Erdoğan çiftinin ise 2 çocuğu bulunuyor. Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Selçuk Bayraktar’ın kızı Canan Aybüke, Recep Tayyip Erdoğan-Emine Erdoğan çiftinin 6. torunları oldu.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.