Şükran Ovalı'dan Üzücü Haber Geldi

Şükran Ovalı'dan Üzücü Haber Geldi
12 Mart 2018

Demet Akalın, 3 aylık hamile olan yakın arkadaşı Şükran Ovalı hakkında üzücü bir haberi gazetecilerle paylaştı...

Geçtiğimiz sene futbolcu Caner Erkin ile evlenen Şükran Ovalı, hamile olduğunu önceki günlerde açıklamıştı. Ancak son günlerde ardı ardına tatsız olaylar yaşayan ünlü oyuncudan üzücü bir haber geldi. Yakın arkadaşı Demet Akalın, 3 aylık hamile olan Şükran Ovalı'nın düşük tehlikesi olduğunu söyledi.

Şükran Ovalı'nın Düşük Tehlikesi Var

Demet Akalın, önceki akşam Jolly Joker'de sahne aldı. Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan popçu, yakın arkadaşı Şükran Ovalı'nın düşük tehlikesi olduğunu açıkladı. Geçen hafta trafik kazası geçiren Şükran Ovalı için çok üzgün olduğunu ifade eden Akalın, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: 'Şükran benim komşum. Geçen akşam beni aradı ve çok ağladı. Kazandan sonra haklarında çıkan yanlış haberlerle kızın üzerine çok gidildi. Şükran çok üzgün, düşük tehlikesi var. Hamile bir insanı düşünmek lazım, deliriyorum böyle şeylere!'

Şükran Ovalı'dan Üzücü Haber Geldi

Neler Olmuştu?

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı'nın, geçtiğimiz hafta bir taksi şoförüne çarpıp hızla olay yerinden uzaklaştıkları iddia edilmişti. Hatta söz konusu taksi şoförü, bir programa telefonla bağlanarak, olay esnasında çiftin kendisine hakaretler yağdırdığını öne sürmüştü. Olayla ilgili Caner Erkin bir açıklama yapmazken, Şükran Ovalı İnstagram hesabından paylaştığı bir yazı ile olayların gerçeği yansıtmadığını ifade etmişti.

Şükran Ovalı'dan Üzücü Haber Geldi

Şükran Ovalı'nın Açıklama Metni

Şükran Ovalı'nın yaşadıkları olayla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde: 'Okuduklarıma, duyduklarıma inanamıyorum. Dünkü olaydan çok, doğmamış bebeğime beddua eden insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Şanslıyım ki Yeliz Eker olayı gördü ve durdu. Onunla birlikte 3 kişi daha gördü ve söylenenlerin iftira olduğuna şahitler. Caner'in 'Abi aldın playı şimdi istediğin yere git, eşim hamile ve hasta, yol ver.' demesine rağmen önümüzü kesen karşı taraftır. Hakaret etmememize rağmen bizi tehdit eden kişi asıl karşı taraftır. Koruma olduğunu iddia ettiği kişiler ise yine olaya şahit olan insanlardır. Biz, hatalı olduğumuz durumda kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp o beddua eden insanları Allah'a havale ediyorum. Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elinden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum.'

Diğer Geberazzi haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.