Şükran Ovalı'nın Bebeğinin İsmi Belli oldu!

Şükran Ovalı'nın Bebeğinin İsmi Belli oldu!
05 Nisan 2018

Şükran Ovalı'nın bebeğinin ismi belli oldu! Kızının ismini rüyasında gördüğünü söyleyen Ovalı, tüm ısrarlara rağmen bebeğinin adını açıklamadı.

Şükran Ovalı'nın Bebeğinin İsmi Belli oldu!

Hamileliğinin 4. ayını geride bırakan Şükran Ovalı, önceki gün eşi Caner Erkin ile birlikte Bebek’teydi. Yemek sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan çift, kızlarının ismi sorulunca, isim konusunda karar verdiklerini ancak şimdilik açıklamak istemediklerini söyledi.

'Kızımın Adını Rüyamda Gördüm'

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, bundan birkaç ay önce yaşadığı talihsiz bir kaza sonrası hamile olduğunu açıklamıştı. O günden bu yana magazin basının ilgi odağı olan oyuncu, geçtiğimiz gün eşi Caner Erkin ile birlikte Bebek’teydi. Oturdukları mekândan çıkarken basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, kızlarının ismiyle ilgili de açıklama yaptı. ‘İsim konusunda karar verdiniz mi?’ sorusuna Şükran Ovalı; ‘Kızımızın adına karar verdik. Adını rüyamda gördüm ama ısrar etmeyin, söylemeyeceğim.’ dedi.

Şükran Ovalı'nın Bebeğinin İsmi Belli oldu!

Basında çıkan isim koçu tuttuklarına dair iddiaları soran muhabirlere, ‘Öyle bir meslek olduğunu basından öğrendik. Kızımızın adına kendimiz karar verdik.’ şeklinde cevap verdi.

Temmuz – Ağustos Aylarında Doğum Yapması Bekleniyor

Geçtiğimiz sene Şubat ayında İtalya’nın başkenti Roma’da evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı, geçtiğimiz ay evliliklerini bebekle taçlandıracaklarını açıklamıştı. Yaşadığı stresli günlerden dolayı düşük tehlikesi olduğu açıklanan oyuncunun, şu an hamileliğinin oldukça sağlıklı ilerlediği öğrenildi. Büyük bir heyecanla bebeğine kavuşmayı bekleyen Şükran Ovalı’nın, Temmuz -  Ağustos aylarında doğum yapması bekleniyor.

Şükran Ovalı'nın Bebeğinin İsmi Belli oldu!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.