Şükran Ovalı Hamileliği ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Şükran Ovalı Hamileliği ile İlgili İlk Kez Konuştu!
28 Mart 2018

Hamile olduğunu kabul eden ancak bugüne kadar hiçbir açıklama yapmayan Şükran Ovalı, ilk kez gebeliği hakkında konuştu!

Geçtiğimiz yıl futbolcu Caner Erkin ile evlenen Şükran Ovalı, hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu. Yemek çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, her şeyin gayet güzel ilerlediğini ve isim düşünmeye başladıklarını söyledi.

Şükran Ovalı Hamileliği ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Caner Erkin ile geçtiğimiz sene Roma’da evlenen Şükran Ovalı, hamileliği ile ilgili ilk defa konuştu. Eşiyle yemek yediği restorandan çıkarken görüntülenen oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hamileliğinin gayet keyifli geçtiğini dile getiren Şükran Ovalı, ‘her şey yolunda, çok güzel gidiyor. Şimdi isim düşünmeye başladık.’ şeklinde açıklama yaptı. Eşi için hiçbir masraftan kaçınmayan Caner Erkin'in, genişleyecek olan ailesi için arabasını değiştirdiği de gözlerden kaçmadı.

Şükran Ovalı Hamileliği ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Bebeğin Cinsiyeti Belli Oldu

Şükran Ovalı bebeğinin cinsiyetini öğrendi, kız bebek bekliyor! Bebeğin cinsiyetinin belli olmasıyla isim düşünme sürecine başlayan Şükran Ovalı ve Caner Erkin, yaklaşık 5 ay sonra bebeklerine kavuşacak. Şimdiden doğum hazırlıklarına başlayan Caner Erkin, doğacak olan bebekleri için Beykoz’daki evlerinde  100.000 TL’lik tadilat yaptırdı. Bonkörlüğü ile tanınan ünlü futbolcu, bebek hediyesi olarak eşine Alaçatı’dan villa satın aldı. Son olarak, ailesinin genişleyecek olması nedeniyle daha büyük bir araç alan Caner Erkin, eşi ve bebeğinin konforu için hiçbir masraftan kaçmıyor!

Şükran Ovalı Hamileliği ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.