Şükran Ovalı Hamile Olduğunu Böyle Açıkladı!

Şükran Ovalı Hamile Olduğunu Böyle Açıkladı!
08 Mart 2018

Geçtiğimiz yıl futbolcu Caner Erkin ile evlenen oyuncu Şükran Ovalı, hamile olduğunu sevenleriyle paylaştı!

Geçtiğimiz yıl futbolcu Caner Erkin ile evlenen Şükran Ovalı hamile olduğunu sonunda açıkladı! Daha önce gebe olduğunu duyurduğumuz oyuncu, 6 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Şükran Ovalı Hamile!

2017 yılının Ocak ayında, İtalya'nın başkenti Roma'da sade bir törenle dünyaevine giren Caner Erkin ve Şükran Ovalı bebek bekliyor! Geçtiğimiz ay 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programının yorumcularından Elif Güvendik, canlı yayın esnasında Şükran Ovalı'nın hamile olduğunu söylemişti. Konuyla ilgili bugüne kadar hiçbir açıklama yapmayan oyuncu, sonunda gebe olduğunu itiraf etti! Eşi Caner Erkin ile başlarından geçen talihsiz bir olayı anlatan Şükran Ovalı, açıklamasında hamile olduğunu da müjdeledi!

Şükran Ovalı Hamile Olduğunu Böyle Açıkladı!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı Bebek Bekliyor!

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Caner Erkin'in, önceki günlerde bir taksi şoförüne çarpıp hızla olay yerini terk ettiği iddia edilmişti. Yaşananların ardından bir televizyon programına bağlanan taksi şoförü, olay esnasında çiftin kendisine hakaret ettiğini belirtmişti. Caner Erkin konuyla ilgili sessizliğini korurken eşi Şükran Ovalı'dan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya açıklık getiren Şükran Ovalı, açıklamasında hamile olduğu iddialarını da doğruladı.

Şükran Ovalı Hamile Olduğunu Böyle Açıkladı!

'Doğmamış Bebeğime Beddua Eden Vicdansız'

Şükran Ovalı'nın yaşadıkları olayla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde: 'Okuduklarıma, duyduklarıma inanamıyorum. Dünkü olaydan çok, doğmamış bebeğime beddua eden insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Şanslıyım ki Yeliz Eker olayı gördü ve durdu. Onunla birlikte 3 kişi daha gördü ve söylenenlerin iftira olduğuna şahitler. Caner'in 'Abi aldın playı şimdi istediğin yere git, eşim hamile ve hasta, yol ver.' demesine rağmen önümüzü kesen karşı taraftır. Hakaret etmememize rağmen bizi tehdit eden kişi asıl karşı taraftır. Koruma olduğunu iddia ettiği kişiler ise yine olaya şahit olan insanlardır. Biz, hatalı olduğumuz durumda kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp o beddua eden insanları Allah'a havale ediyorum. Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elinden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum.'

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.