• gebe.com
  • /
  • Şükran Ovalı'nın Doğum Anına Ait Çok Özel Kareler!

Şükran Ovalı'nın Doğum Anına Ait Çok Özel Kareler!

Şükran Ovalı doğum anına ilişkin çok özel kareleri sosyal medya hesabından paylaştı!

Önceki günlerde kızı Mihran Ela’yı dünyaya getiren Şükran Ovalı doğum anlarına ait çok özel kareleri sosyal medya hesabından paylaştı!

Şükran Ovalı Doğum Anına Ait Fotoğrafları Paylaştı!

Şükran Ovalı, geçtiğimiz sene Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Caner Erkin ile İtalya’nın başkenti Roma’da evlenmişti. Sade bir nikâhla dünya evine giren çift, evliliklerinin üzerinden çok geçmeden ailelerinin genişleyeceğini açıklamıştı. 9 aylık sürenin sonuna gelen Şükran Ovalı ise Ağustos ayının son günlerine kızı Mihran Ela’yı sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

Hastaneye Ünlüler Akın Etti

Sosyal medyayı aktif kullanan Şükran Ovalı, o günden bu yana pek bir paylaşım yapmamıştı. Ancak dün akşam sürpriz bir şekilde doğum anına ait kareleri İnstagram hesabından paylaşan ünlü oyuncu, tüm merakları gidermiş oldu. Bergüzar Korel, Enis Arıkan, Songül Öden, Ezgi Mola, Melis Doğu, Pelin Ermiş ve Gözde Seda Altuner gibi ünlü isimler, Şükran Ovalı’yı doğumda yalnız bırakmamış, hastaneye adeta ünlü isimler akın etmiş. İşte o kareler…

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol