Şükran Ovalı Anne Olmak İstiyor!

Şükran Ovalı Anne Olmak İstiyor!
11 Ocak 2018

Geçen sene Caner Erkin ile nikâh masasına oturan Şükran Ovalı, anne olmak istediğini itiraf etti!

Geçtiğimiz sene bu zamanlar, İtalya'nın başkenti Roma'da evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı, birkaç gün önce evliliklerinin birinci yılını kutladı. Herkesin özendiği çift, önceki akşam bir etkinliğe katıldı. Muhabirlerle sohbet eden 32 yaşındaki oyuncu Şükra Ovalı, eşi Caner ile gerçekleştirmek istedikleri bir sürü hayallerinin olduğunu, bu hayaller arasında çocuk yapmanın da olduğunu söyledi.

Şükran Ovalı Anne Olmak İstiyor

Beşiktaş'ın sevilen futbolcusu Caner Erkin ve başarılı oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz sene bu zamanlar dünyaevine girmişti. İtalya'nın başkenti Roma'da, yalnızca 10 kişinin katıldığı bir törenle nikâh masasına oturan çift, şimdilerde bebek sahibi olmanın hayalini kuruyor. Önceki akşam bir etkinliğe katılan Şükran Ovalı, anne olmak istediğini muhabirlerle paylaştı. Eşi Caner Erkin ile ileriye dönük çok fazla planlarının olduğunu söyleyen Şükran Ovalı, planlarının arasında bebek olduğunu da söyledi.

'İnşallah En Kısa Sürede Anne Olurum'

32 yaşındaki başarılı oyuncu, 'İleriye dönük çok fazla planımız var ama anı daha çok yaşıyorum. Mutlu ve huzurlu yıllarımız olsun. Çocukları çok seviyorum. İnşallah en kısa sürede anne olurum.' şeklinde açıklama yaptı.

Evlendikten sonra bol bol gezen ikili, mutlu anlarını sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor. En son evliliklerinin birinci yıldönümünde, birbirlerinin fotoğraflarını aşk mesajlarıyla paylaşan çift, yakın zamanda ailelerini genişletmeyi düşünüyor.  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah