Sinem Öztürk Uslu'nun Bebek Partisinden Kareler!

Sinem Öztürk Uslu'nun Bebek Partisinden Kareler!
28 Şubat 2019

Doğum için gün sayan Sinem Öztürk Uslu, ikizleri için önceki gün bebek partisi düzenledi.

2,5 sene önce Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile nikâh masasına oturan ve şimdilerde ikizlerini kucağına almaya hazırlanan Sinem Öztürk, bebek partisi düzenledi!

Sinem Öztürk Uslu İkizleri İçin Parti Düzenledi!

Kiralık Aşk adlı dizide hayat verdiği Yasemin karakteriyle akıllara kazınan oyuncu Sinem Öztürk, yaklaşık 2,5 sene önce Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda katıldığı Bodrum Türk Film Festivali’nde güzel haberi duyuran Sinem Öztürk, hamile olduğunu sevenleriyle paylaşmıştı. Doğumuna az bir zaman kalan ünlü oyuncu, önceki gün doğacak olan ikizleri için bebek partisi düzenledi!

Sinem Öztürk Uslu'nun Bebek Partisinden Kareler!

Sinem Öztürk Doğum Hazırlıklarına Başladı

İkizlere hamile olan Sinem Öztürk, doğum için geri sayıma başladı. Sayılı günler sonra bebeklerini kucağına alacak olan ünlü oyuncu, ikizleri için parti düzenledi! Partiye Hazal Kaya ve Onur Büyüktopçu gibi ünlü isimler katıldı.

Sinem Öztürk Uslu'nun Bebek Partisinden Kareler!

İkizlere Mustafa ve Kemal İsimlerini Verecek

İlk kez anne olmaya hazırlanan Sinem Öztürk iki erkek bebek annesi olacak. Çocuklarına Mustafa ve Kemal isimlerini vermeyi planlayan oyuncu, bir süre daha ekranlarda görünmeyecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.