Sinem Kobal Hamile mi?

Sinem Kobal Hamile mi?
18 Aralık 2016

Kenan İmirzalıoğlu’nun çocuk isteği Sinem Kobal’ın ise karşılığı olmayınca evliliğin 8. ayında bir kriz yaşandıkları iddia edildi.

Sinem Kobal Hamile mi?

Evliliklerinde 1. yıllarını geride bırakmakta olan ünlü çift arasında son zamanlar geçiyor. Çift arasında bebek krizi yaşandığı hakkında da bilgilere ulaşıldı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu yaklaşık 1 yıl aşk yaşamalarının ardından mayıs ayında Cunda’da dünya evine girdiler. Kenan İmirzalıoğlu’nun çocuk isteği, Sinem Kobal tarafından bu isteğinin karşılığı olmayınca evliliğin sekizinci ayı içerisinde büyük bir kriz yaşandığı iddiaları edildi. Renkli Sayfalar programında yer alan haberlere göre Sinem Kobal kariyer konusunda yaptığı çalışmalarına ağırlık vermek istediğinden dolayı ve şu an içinde bir çocuk sahibi olmayı düşünmediği hakkında da ifadelerde bulundu.

Çocuk Krizi Yaşanıyor!

Kenan İmirzalıoğlu’nun çocuk isteği Sinem Kobal’ın ise karşılığı olmayınca evliliğin 8. ayında bir kriz yaşandıkları iddia edildi. Renkli Sayfalar da yapılan habere göre; Sinem Kobal kariyerine ağırlık vermek istemekte olduğunu ve şu anda da çocuk sahibi olmayı düşünmediğini belirtti.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.