Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?

Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?
02 Ekim 2017

Geçtiğimiz günlerde özel bir klinikten çıkarken görüntülenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?

Geçtiğimiz Günlerde bir klinikten çıkarken görüntülenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti basın mensuplarının objektifine takıldılar. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Fatih dizisiyle yeniden ekranlara dönmek için hazırlıklarının sürdüğü öğrenilen Kenan İmirzalıoğlu'nın geçtiğimiz yıl evlendiği eşi ve oyuncu Sinem Kobal'ın hamile olduğu yönündeki iddialar son dönemde sık sık gündeme geliyor. Kısa bir süre öncesi çiftin bir klinikten çıkarken görüntülenmesi "Sinem Kobal bebek mi  bekliyor?" sorusunu yeniden gündeme getirdi. Peki Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebek bekliyor mu? İşte ayrıntılar...   Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?    

Sadece Kontrole Geldik

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında dünya evine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin bebekleri olacağı yönündeki iddiaların asılsız çıktığı belirtildi. Basında çıkan haberlere göre, ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın önceki gün Fulya'da bulunan bir özel bir kliniğe gittikleri, konuyla ilgili olarak İmirzalıoğlu'nun basın mensuplarının sorularını cevapladığı ifade edildi. İmirzalıoğlu'nun basın mensuplarının çiftin sağlık sorunu yaşayıp yapamadıklarıyla ilgili sorusu üzerine kısa bir süre sonra Fatih dizisinde canlandıracağı Fatih rolüne gönderme yaparak “Malum, sefere çıkacağız, sağlam olmak lazım” diye esprili bir cevap verdi. “Rutin bir kontrole girdik” dediği öğrenildi.   Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?  

Yoksa Bebek mi Bekliyorsunuz?

  İmirzalıoğlu, basın mensuplarının “Yoksa bebek mi bekliyorsunuz?” sorusu üzerine de gülümseyerek “Yok, sadece kontrole geldik” dediği belirtildi.   Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu Haberleri İçin Tıklayın

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.