Son Anda Vazgeçti!

Son Anda Vazgeçti!
15 Temmuz 2020

Sinem Kobal bebeği ile ilgili yeni bir karar daha aldı!

Hamileliğinin 22. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Sinem Kobal, bebeği ile ilgili önemli bir karar daha aldı. Ünlü oyuncunun dadı tutmaktan vazgeçtiği, doğumdan sonra annesi ve kayınvalidesinden yardım alacağı öğrenildi.

Sinem Kobal Bebeği ile İlgili Yeni Bir Karar Aldı!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, uzun süren birlikteliklerini 2016 yılında nikâhla taçlandırmıştı. Cunda Adası’nda evlenen çift, bir süredir konuşulan hamilelik iddialarını geçtiğimiz ay doğrulamıştı. Emirgan’da görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, magazin muhabirlerinin bebek sorusuna “ Bebek bekliyoruz, haberler doğru. Allah sağlıklı bir şekilde doğmasını nasip etsin.” şeklinde cevap vererek, eşi Sinem Kobal’ın 4 aylık hamile olduğunu söylemişti. Bu açıklamayla hayranlarını bir kez daha sevindiren ünlü çift, yavaş yavaş doğum için hazırlıklara başladı.

Son Anda Vazgeçti!

Ailesinden Yardım Alacak

Hamileliğinin başından beri karantinada olan ve bu süreci oldukça iyi değerlendiren Sinem Kobal, geçtiğimiz ay online hamile pilatesine başlamıştı. Ardından, ünlü bir bebek hemşiresinden bebek bakımına dair eğitim almaya başlayan oyuncu, bir süredir dadı arayışındaydı. Ancak Sinem Kobal’ın bu fikrinden vazgeçtiği öğrenildi. Ünlü oyuncu, doğumdan sonra annesinden ve kayınvalidesinden yardım almaya karar verdi. Edinilen bilgiye göre, Kenan İmirzalıoğlu’nun Ankara’da yaşayan annesi Yıldız İmirzalıoğlu, doğumdan sonra çifte yardım etmek için 3 ay İstanbul’da kalacak.

Kızları Olacak

Hamileliğinin 22. haftasında olan Sinem Kobal’ın sonbaharda doğum yapması bekleniyor. Bir kız bebek bekleyen çift, isim konusunda henüz karara varmış değil.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.