Sinan Akçıl'dan Özel Hayatına Dair Bomba Gibi Açıklamalar!

Sinan Akçıl'dan Özel Hayatına Dair Bomba Gibi Açıklamalar!
20 Mayıs 2018

33 yaşındaki şarkıcı Sinan Akçıl baba olmak istediği açıkladı!

33 yaşındaki şarkıcı Sinan Akçıl baba olmak istediğini açıkladı! Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren Sinan Akçıl, çocukları çok sevdiğini, baba olmadan bu dünyadan göçmek istemediğini söyledi.

Sinan Akçıl Baba Olmak İstediğini Açıkladı

‘Güzel Şeyler’ ismini verdiği maxi single’ını bu hafta içi hayranlarının beğenisine sunan Sinan Akçıl, önceki gün 33 yaşına bastı. Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren ünlü şarkıcı, özel hayatıyla ilgili birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Röportajın dikkat çeken detayı ise ünlü şarkıcının artık baba olmak istediğini açıklaması oldu.

Sinan Akçıl'dan Özel Hayatına Dair Bomba Gibi Açıklamalar!

Şu an hayatında biri olmadığı bilinen Sinan Akçıl, Cengiz Semercioğlu’nun ‘Ne zaman çocuk sahibi olacaksın?’ sorusuna önce ‘Beyaz evlenene kadar ben de evlenmem’ şeklinde espirili bir yanıt verdi. Açıklamalarına ‘Beyaz benden 15 yaş büyük. O yüzden önce o evlensin. Bir aralar Tarkan evlensin sonra ben evlenirim diyordum. O evlendi. Şimdi de Beyazıt evlensin, sonra oklar bana çevrilsin.’ şeklinde sürdürdü.

‘Evladımın Kokusunu Duymak İstiyorum’

Evlilik için hala erken olduğunu düşünen 33 yaşındaki şarkıcı, önünde bunun için 5-10 yıl daha olduğunu söyledi. Ama bir gün mutlaka evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Sinan Akçıl, ‘Bir gün bebeğimin kokusunu duymak istiyorum. Bir evlat sahibi olmadan bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim.’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah