Simge Fıstıkoğlu Doğum Yaptı

Simge Fıstıkoğlu Doğum Yaptı
25 Eylül 2018

İki yıldır birlikte olduğu sevgilisi ile geçtiğimiz sene nikâh masasına oturan Simge Fıstıkoğlu doğum yaptı! Müjdeli haberi, güzel sunucunun kız kardeşi Sinem Fıstıkoğlu duyurdu.

Simge Fıstıkoğlu Doğum Yaptı

Simge Fıstıkoğlu, yaklaşık 2 yıldır beraber olduğu Emir Tavukçuoğlu ile geçen sene dünya evine girmişti. Çocuk için çok fazla arayı açmak istemeyen mutlu çift, evliliklerinden kısa bir süre sonra hayırlı haberi sevenlerine duyurmuştu. Hamilelik nedeniyle Temmuz ayında ekranlara veda eden Simge Fıstıkoğlu önceki gün doğum yaptı! Güzel haberi, kız kardeşi Sinem Fıstıkçıoğlu verdi. Altunizade’de bulunan özel bir hastanede doğum yapan Simge Fıstıkoğlu ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Simge Fıstıkoğlu Doğum Yaptı

Simge Fıstıkoğlu Anne Oldu!

Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan Simge Fıstıkoğlu 35 yaşında anne oldu. Bir erkek bebek annesi olduğu öğrenilen sunucu, oğluna Emir adını verdi. TDK’da yer alan anlamına göre Arapça kökenli bir isim olan Emir; buyruk, talimat, istek ve ferman anlamına geliyor.

Simge Fıstıkoğlu Doğum Yaptı

‘En Güzel Anne’

Kız kardeşinin doğum yaptığını duyuran Sinem Fıstıkoğlu, kardeşiyle birlikte doğum sonrasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Açıklama olarak ise ‘En güzel anne! Simgem iyi. Dünyanın en iyi kız kardeşi şimdi de anne oldu. Maşallah deyin kardeşime. İyi dlekleriniz için, her şey için herkese teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip etsin.’ cümlelerine yer verdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl