Sıla Gençoğlu'ndan Hamilelik İddialarına Yanıt: 'İkizlere Gebeyim'

Sıla Gençoğlu'ndan Hamilelik İddialarına Yanıt: 'İkizlere Gebeyim'
05 Ekim 2017

Hamile olduğu iddiaları karşısında sessizliğini bozan Sıla Gençoğlu: 'İkizlere gebeyim'

Sıla Gençoğlu hamile mi? Nisan ayında, birlikteliklerini açıkladıkları anda herkesin ilgi odağı haline gelen Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu bebek mi bekliyor? Bir magazin programının iddiasına göre, bir süredir Sıla Gençoğlu'nun Suadiye'deki evinde birlikte yaşayan çift, bebek bekliyor. Daha önce de Sıla'nın hamile olduğuna dair iddialar magazin gündemini uzunca bir süre meşgul etmişti. Sıla, uzun süredir konuşulan bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu ve Twitter üzerinden açıklama yaptı!  

Sıla Gençoğlu Hamile mi?

Sıla Gençoğlu'ndan Hamilelik İddialarına Yanıt: 'İkizlere Gebeyim'  

Sıla Hamile Olduğu İddialarına Yanıt Verdi!

Türk müziğinin efsane sesi Sıla Gençoğlu'nun hamile olduğu iddiaları uzun süredir gündemi meşgul ediyordu. Oyuncu Ahmet Kural ile birlikte gayet güzel giden bir ilişkisi olan Sıla, iddialar karşısında daha fazla dayanamadı ve esprili bir şekilde açıklama yaptı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ikizlere gebe olduğunu söyleyen Sıla'nın açıklaması şu şekilde: ' Hamile değilim, güzel şeylere gebeyim. Bu ay sonu ikiz bebeklerim geliyor. Biri şarkı, biri şiir... Benden mutlusu yok. Hepsi benim bebeklerim.'   Sıla Gençoğlu'ndan Hamilelik İddialarına Yanıt: 'İkizlere Gebeyim'  

Yeni Şarkı Geliyor

Açıklamasıyla merakları gideren ünlü şarkıcı, hayranlarına da müjdeli haberi vermiş oldu. Yeni şarkısı için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sıla Gençoğlu ay sonunda şarkısını sevenlerinin beğenisine sunacağını açıkladı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.